reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

A ja mam dzisiaj jakiej nieuzasadnione jazdy. Że się nie uda, że za wcześnie żeby się cieszyć. Mam nadzieję, że to tylko nastroje.
 
reklama
OM 8.09. a wizytę koło 20 października planuję. ,[emoji846]
O to jesteśmy w podobnym czasie!! i wlasnie tez tak mysle ze chyba pójdę gdzies kolo 20. 22 mam na nfz. Takze wiesz. :) 😍
Ej czy Was też tak ciągnie podbrzusze? Zaraz oszaleję! To nawet nie boli tylko jest bardzo nieprzyjemne. [emoji36]
Ja mam kłucia, i to bardzo nieprzyjemne. :-/
 
Miałaś jakiś wysiłek fizyczny dzisiaj ? Może przemeczylas się ? Ja też tak miałam ale byłam po pracy a dzisiaj jak odpoczęłam odrazu lepiej się czuję i przestało mnie boleć :)
Stresy ostatnio a funkcjonuje normalnie jak zazwyczaj wiec może to dlatego. Zobaczę jutro jak będę się czuła.
 
reklama
Do góry