reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Doskonale Cię rozumiem. Na codzień sama prowadzę biuro rachunkowe (szefowa jest tylko popołudniami do ew. sprawdzenia czy zrobienia trudnych kadr). Myśłałam dziś co ja jej powiem, a raczej jak długo dam radę, bo nie chciałabym jej zostawić samej. Wiele dobrego dla mnie zrobiła.
Zapisujecie się na NFZ czy prywatnie do ginekologa?
Prywatnie :)
 
reklama
Doskonale Cię rozumiem. Na codzień sama prowadzę biuro rachunkowe (szefowa jest tylko popołudniami do ew. sprawdzenia czy zrobienia trudnych kadr). Myśłałam dziś co ja jej powiem, a raczej jak długo dam radę, bo nie chciałabym jej zostawić samej. Wiele dobrego dla mnie zrobiła.
Zapisujecie się na NFZ czy prywatnie do ginekologa?
póki co prywatnie, bo mam pakiet PZU, więc za wizyty i tak nie płacę dodatkowo.
 
Oooo @Passtelova, a jeszcze sama Ci dzisiaj gratulowałam ❤️❤️❤️ Dobrze Cię tu widzieć ❤️
widziałam właśnie w powiadomieniach, że coś tu napisałaś, ale weszłam najpierw na staraczki ❤️ jestem też na majowych, bo sama nie chciałam zakładać wątku 😂 ale zostanę tutaj, bo tam dziewczyny już mają jakieś objawy, widzą serduszka. Z wami będzie raźniej ;) jak ci wypada termin z OM?
 
widziałam właśnie w powiadomieniach, że coś tu napisałaś, ale weszłam najpierw na staraczki ❤️ jestem też na majowych, bo sama nie chciałam zakładać wątku 😂 ale zostanę tutaj, bo tam dziewczyny już mają jakieś objawy, widzą serduszka. Z wami będzie raźniej ;) jak ci wypada termin z OM?
Dokładnie tak jak Tobie czyli na 01.06 😁
 
reklama
Do góry