reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Loo jej tyle wytrzymałas? Ja 3 lata i mam dosc. A bedziesz pracowala dalek czy na l4? Bo ja dzis oznajmiłam ze mnie nie bedzie
Obecnie dostałam urlop do końca tygodnia bo ja jestem po poronieniu ... Miałam już plamienie w tej ciąży i strasznie bolał mnie dzisiaj brzuch ledwo chodziłam i często mnie boli wiec też powiedziałam że nie dam rady przychodzić i dostałam UW :)
 
Obecnie dostałam urlop do końca tygodnia bo ja jestem po poronieniu ... Miałam już plamienie w tej ciąży i strasznie bolał mnie dzisiaj brzuch ledwo chodziłam i często mnie boli wiec też powiedziałam że nie dam rady przychodzić i dostałam UW :)
Dobrze ze dali uw.
Ja jestem caly czas na jednym sklepie. Ale ekipa caly czas sie zmienia
 
reklama
Do góry