reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja dziś miałam usg (30tydz) i mała ułożona miednicowo. Głowę ma przy samych żebrach a stopę na moim żołądku 😀 ciekawie się śpi...Też mam zamiar zrobić sesję, ale nie wiadomo jak to wszystko się dalej potoczy.
P.S Będziecie kupować rożek? Znajoma położna mówi żeby nie kupować bo gorąco (termin koniec czerwca) ale sama nie wiem 🙈 chyba na poczatku wygodniej niemowlę trzymać?
Ja mam :). Na początku rożek mi był pomocny.. tym razem mam też że 3 otulacze bambusowy z muslinu, cienkie kocyki oraz bawełniany rożek:).
 

Załączniki

  • IMG-20200228-WA0007.jpg
    IMG-20200228-WA0007.jpg
    449,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Ale fajnie ja też chcę zdjęcia :):):) może w następnym tygodniu będzie ładne słońce to jakoś cyknę chociaż parę fotek. w sumie to nie mam zdjęć w ciąży :(
Moje też się obróciło już i kopie po żebrach :)
 
Ja dziś miałam usg (30tydz) i mała ułożona miednicowo. Głowę ma przy samych żebrach a stopę na moim żołądku 😀 ciekawie się śpi...Też mam zamiar zrobić sesję, ale nie wiadomo jak to wszystko się dalej potoczy.
P.S Będziecie kupować rożek? Znajoma położna mówi żeby nie kupować bo gorąco (termin koniec czerwca) ale sama nie wiem 🙈 chyba na poczatku wygodniej niemowlę trzymać?
Ja również zakupiłam rożek. Przydaje się, ekspedientka doradziła mi bawełniany gdyż jest lżejszy termin mam na połowę czerwca więc też powinno być ciepło
 
Tak, potwierdzam, rożek bardzo się przydaje. Dwoje moich dzieci urodziło się latem (czerwiec i lipiec), a mimo to rożek używaliśmy bardzo często🙂
 
Hej dziewuszki, ale miałam akcję dzisiaj 😳 Miesiąc temu moja gin odwołała mi wizytę i w sumie żyłam tak z duszą na ramieniu, nie wiedząc kiedy znów zobaczę moją Małą i sprawdzę czy wszystko dobrze. Ale dzisiaj zadzwoniła do mnie gina i zaprosiła na wizytę...ot tak, na spontanie. Cała w szoku pojechałam i uffff....wszystko super, dziecko rośnie i rozwija się świetnie, a ja spokojnie czekam na wizytę za 3 tygodnie. Mała ma 46 cm i waży 2053g😁😁😁 ( 32tc)
O to ładnie już waży 😁😁 ja nigdy nie mogę się dowiedzieć jaka długa jest 🤣🤣 w ogóle babcia do mnie święta mówi że tak ładnie wyglądam w tej ciąży i że Ona nie chce mówić ale pewnie będzie chłopak 🤣🤣 A się zdziwi 🤣🤣🤣 bo na 3 usg prenatalanym Pan doktor dalej potwierdza że będzie dziewucha 😁
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś miałam usg (30tydz) i mała ułożona miednicowo. Głowę ma przy samych żebrach a stopę na moim żołądku 😀 ciekawie się śpi...Też mam zamiar zrobić sesję, ale nie wiadomo jak to wszystko się dalej potoczy.
P.S Będziecie kupować rożek? Znajoma położna mówi żeby nie kupować bo gorąco (termin koniec czerwca) ale sama nie wiem 🙈 chyba na poczatku wygodniej niemowlę trzymać?
Moje to robi takie salta że chyba to będzie jakaś akrobatka 🤣bardzo upatrzyla sobie żeby kopać mnie po zebrach i żołądku I wątrobie 🤣🤣
 
Moje to robi takie salta że chyba to będzie jakaś akrobatka 🤣

No właśnie jak to jest. Bo mi na usg już wyszło że położenie jest główkowe. Potrafi mnie czasem taaak kopnąć w żebro że aż skaczę do góry :D i potem już jestem spięta przez długo czekając na kolejne ciosy. Ale jak się dzisiaj położyłam na lewym boku to czułam jak się rozciąga w poprzek. Główka do góry i nóżkami rozciąganie i kopanie. To znaczy że może się jeszcze obracać i nie zostać główkowo? Jestem w 33 tc i dzieciątko wcale małe nie jest 8-)
 
No właśnie jak to jest. Bo mi na usg już wyszło że położenie jest główkowe. Potrafi mnie czasem taaak kopnąć w żebro że aż skaczę do góry :D i potem już jestem spięta przez długo czekając na kolejne ciosy. Ale jak się dzisiaj położyłam na lewym boku to czułam jak się rozciąga w poprzek. Główka do góry i nóżkami rozciąganie i kopanie. To znaczy że może się jeszcze obracać i nie zostać główkowo? Jestem w 33 tc i dzieciątko wcale małe nie jest 8-)
Moje waży 1668 g bodajże i 32 tydzień zaczełam momentami tak się rozpycha że czasami mam taką wielka górkę na brzuchu jakby tam była główka albo brzuszek 😂😂 A po chwili widać jak zmieni pożyje i wędruje gdzieś indziej i górki takiej już nie ma zabawnie to wygląda 😁
 
reklama
Mam tak samo aż wyczekuję i zdjęcie robię. dzidziuś ważył 1810 na początku 32 tygodnia :) Niby jakoś gruba się nie czuję, ale mam szerokie biodra i chyba ma jeszcze sporo miejsca. Ale dużo ludzi mówi że jak w 32 tc się nie obróci to potem mu już coraz ciężej. A tu wielki bobas a robi fikołki :D
 
Do góry