reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Witam wszystkie czerwcowe mamuśki. Mam 28 lat. Jestem mamą dwójki córeczek : Alicji 3,5 i Natalki 2,5 . Aktualnie jestem w 16tc. Termin mam na 12 czerwca. Jestem po dwóch cc i czeka mnie trzecia.
 
reklama
Hej 🙂 to tak jak ja 😉 właśnie wracam z usg, miałam nadzieję że będzie widać płeć, ale znów leży noga na nogę heh
Ja byłam w 14 tc ciąży na 3d/4d i niby mówił, że wygląda na chłopca, ale mając dwie córki wolę się nie nastawiać na chłopca.... W poniedziałek idę do swojego gina… zobaczymy..
 
U nas też cesarka i myślę, że będzie wcześniej. Brzuch już mi się strasznie napina. Miałam ten problem również w 1 i 2 ciąży. Chciałabym już znać płeć na 100%, żeby albo odświeżać garderobę po dziewczynkach ( jedna jest z końca kwietnia druga z lipca ) albo wymieniać na nową.
 
Cześć dziewczyny, jestem w 16 tygodniu mam termin na 14 czerwca, jest to moja pierwsza ciąża i już z przejściami. Na usg wysoka przezierność karkowa skierowanie na biopsjie wyniki odebrałam przed świętami niestety potwierdzony zespół Turnera. Mam nadzieję że niunia dotrwa do czerwca będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny, jestem w 16 tygodniu mam termin na 14 czerwca, jest to moja pierwsza ciąża i już z przejściami. Na usg wysoka przezierność karkowa skierowanie na biopsjie wyniki odebrałam przed świętami niestety potwierdzony zespół Turnera. Mam nadzieję że niunia dotrwa do czerwca będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam
Czyli będzie dziewczynka ? Czym to grozi dla dziecka ? Co wam mówił lekarz na ten temat ?
 
reklama
Tak będzie dziewczynka tylko dziewczynki na to chorują... U nas podobno jest taki lekki ten zespół... Niunia będzie niska będzie musiała przyjmować hormon wzrostu i często towarzyszą wady serca problemy z układem moczowym i nerkami. Na chwilę obecną lekarz powedzial że mała rozwija się poprawnie i nic złego się nie dzieje :)
Jest to najlepsza wada genetyczna. Jesteśmy z mężem młodzi i ani u mnie ani u męża w rodzinie nie było wad genetycznych, lekarz mówi że to jest przypadek i przy pracy i akurat na nas trafiło...
Ale jestesmy dobrej mysli
 
Do góry