reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Moje drogie czy wszystkie z was mają już dostęp do wątku prywatnego? Bo trochę się gubie [emoji6]
Niestety nie :( a wchodzę przez przeglądarkę. Mnie już chyba kilka razy próbowano dodać i ciągle nic z tego, także mam nadzieję, że tam wszystko dobrze u Was i dzieciaczki ładnie rosną w brzuszkach.
 
reklama
Dziewczyny a ja mam takie pytanie , jutro jadę do pani doktor, będzie 10+7 i zastanawia mnie czy USG będzie jeszcze dopochwowe czy już przez brzuch . Jak było u Was ?
Moim zdaniem już przez brzuch będzie. Ostatnio byłam w 9 tyg i powiedział lekarz że to ostatni raz dopochwowo. :)
U mnie aplikacja też pokazuje 10+7 a potem od razu 11+1, zależy jak masz w ustawieniach.
 
Dziekuje za wsparcie. Ja wczoraj szybko zaregowalam i pobieglam do lekarza (to juz 3cia angina w tym roku wiec jestem bardzo podatna i każda tak samo sie zaczyna, nagly ból prawego migdalka który się nasila) i dzis juz migdal ładnie wygląda, antybiotyk zadzialal. Gorączki tez nie mam więc troche odetchnęlam z ulga. Lekarka nie byla skora przepisać antybiotyk bo nie mialam nalotu jeszcze ale z rozmazu krwi nie bylo wątpliwości ze to nie wirus a poczatek bakterii, i szybki test z gardla potwierdzil obecność paciorkowca. Wiec mlekiem z miodem bym tego nie wyleczyla :( teraz aby wyleczyc do konca i aby juz nie nawróciła dokonca ciąży :-)
[/QUOTE
Moja znajoma miała podobnie, w ciąży 3 razy miała angine, zrobiła później wymaz gardła i okazało się że ma gronkowca, który ciągle powoduje angine. Wyleczyła go i na już spokój. Ja znowu martwię się, bo u mojego dziecka w przedszkolu jest epidemia grypy żołądkowej, rok w rok to świństwo łapie i już się boję co to będzie bo przechodzę to zawsze fatalnie😔
 
Dawno mnie nie było. Powodów 1000 więc nie będę wymieniać. Mam nadzieję że wszystkie czujecie się dobrze.
Wczoraj się dowiedzieliśmy że będziemy mieli Synka. Teraz trzeba jeszcze imię wybrać.
 
reklama
Do góry