reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny wczoraj mnie wieczorem rozbolal migdal prawy. Dzis zaliczyłam laryngologa, interniste, morfologia i crp, szybki test z gardla na paciorkowca. I sam początek anginy. Zinnat na 10 dni [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] martwie sie o dziecko, dobrze ze już po ontogenezie.
Mialam 2x anginy w czerwcu i lipcu. Po ciąży usuwam te glupie migdaly [emoji24][emoji24][emoji24]

Ja tez od zawsze walczę z tymi anginami, zawsze ropne.... i mając prawie 30 lat nadal jeżdżę do mamy, żeby mi wypędzlowała gardło.
 
reklama
11 tydzień i w końcu USG. Martwi mnie to, że jest 11,8 cm, czy to nie o wiele za dużo jak na 11 tydzień ciąży? :o
 

Załączniki

  • P_20191202_183338_vHDR_Auto_HP.jpg
    P_20191202_183338_vHDR_Auto_HP.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 121
Dziewczyny a ja mam takie pytanie , jutro jadę do pani doktor, będzie 10+7 i zastanawia mnie czy USG będzie jeszcze dopochwowe czy już przez brzuch . Jak było u Was ?
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie , jutro jadę do pani doktor, będzie 10+7 i zastanawia mnie czy USG będzie jeszcze dopochwowe czy już przez brzuch . Jak było u Was ?
Będzie 11+0 bo 10+7 nie ma. Ale moim zdaniem dopochwowo. Trochę później już będzie usg przez brzuch.
 
reklama
Do góry