reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny wczoraj mnie wieczorem rozbolal migdal prawy. Dzis zaliczyłam laryngologa, interniste, morfologia i crp, szybki test z gardla na paciorkowca. I sam początek anginy. Zinnat na 10 dni 😭😭😭😭 martwie sie o dziecko, dobrze ze już po ontogenezie.
Mialam 2x anginy w czerwcu i lipcu. Po ciąży usuwam te glupie migdaly 😭😭😭
Nie martw się, ja w 5 t.c. Też przechodzilam ciężka angine z wysoką gorączka, był antybiotyk przez 2 tyg i leki na gorączkę, na szczęście wszystko jest dobrze. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
 
Nie martw się, ja w 5 t.c. Też przechodzilam ciężka angine z wysoką gorączka, był antybiotyk przez 2 tyg i leki na gorączkę, na szczęście wszystko jest dobrze. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Dziekuje za wsparcie. Ja wczoraj szybko zaregowalam i pobieglam do lekarza (to juz 3cia angina w tym roku wiec jestem bardzo podatna i każda tak samo sie zaczyna, nagly ból prawego migdalka który się nasila) i dzis juz migdal ładnie wygląda, antybiotyk zadzialal. Gorączki tez nie mam więc troche odetchnęlam z ulga. Lekarka nie byla skora przepisać antybiotyk bo nie mialam nalotu jeszcze ale z rozmazu krwi nie bylo wątpliwości ze to nie wirus a poczatek bakterii, i szybki test z gardla potwierdzil obecność paciorkowca. Wiec mlekiem z miodem bym tego nie wyleczyla :( teraz aby wyleczyc do konca i aby juz nie nawróciła dokonca ciąży :-)
 
reklama
Dziewczyny a ja mam takie pytanie , jutro jadę do pani doktor, będzie 10+7 i zastanawia mnie czy USG będzie jeszcze dopochwowe czy już przez brzuch . Jak było u Was ?
Ja mogłabym mieć do końca przezpochwowe. Ostatnio lekarz próbował już przez brzuch (11+2) i powiedział, że on widzi to co trzeba, ale jak zobaczył moja przestraszoną niewyraźnym obrazem minę to powiedział żebym się rozbierała i uspokoił śliczny obrazem usg przez pochwę [emoji3]
Niektóre dziewczyny mają do końca ciąży przez pochwę, nie wiem od czego to zależy.
 
Do góry