reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Millkaa u mnie cytomegalia 25zl, grupe krwi mowil ze bede robila na kolejna wizyte dopiero, cytomegalie igg robilam w sierpniu moze dlatego nie kazal, dziwi mnie ze rozyczki nie kazal
 
Dziewczyny, które mają juz wyniki - ile Wam wyszła glukoza ? Ja mam 95 i podobno ma byc do 92 i muszę juz teraz zrobić to badanie obciążenia.. :( jest się czym martwić ?
Troche wysoki wynik. Przy obciazeniu badaja Ci cukier na czczo, pozniej pijesz glukoze, po godzinie pobranie krwi i po 2. Przez ten czas nie mozesz za bardzo chodzic, jesc, pic. Roznie kobiety reaguja na glukoze. Mi bylo slabo za pierwszym razem, a za drugim niedobrze. Choc niektore dziewczyny mowia, ze czuly sie super.
 
Troche wysoki wynik. Przy obciazeniu badaja Ci cukier na czczo, pozniej pijesz glukoze, po godzinie pobranie krwi i po 2. Przez ten czas nie mozesz za bardzo chodzic, jesc, pic. Roznie kobiety reaguja na glukoze. Mi bylo slabo za pierwszym razem, a za drugim niedobrze. Choc niektore dziewczyny mowia, ze czuly sie super.
Obyśmy wszystkie należały do tej drugiej grupy ! Ale najważniejsze oby wyniki były dobre..
 
Wiecie co 3 blistry mama DHA zamiast 2 tabletek brałam po 1 czyli mniejsza dawkę przyjmowałam w tym najważniejszym okresie:( rok przed ciąża przyjmowałam inny sumplement i tam była jedna tabl .... dobrze, ze mąż zauważył! Nie wiem jak to przeoczyłam...

Również nie mam dostępu do forum.

U mnie glukoza 88 - gin. stwierdził, ze ok, ale mimo wszystko żebym unikała pokarmów z wysokiem ig.
 
Też mam glukozę 88
Prócz tego w morfologii chyba leukocyty za wysokie
Robiłam jeszcze mocz, wirus zapalenia wątroby, HIV, toxoplazmoze, i różyczkę widzę że nie mam cytomegalii a chyba było na skierowaniu więc pewnie jeszcze wynik będzie
 
reklama
Ja miałam 98, I też krzywa musiałam zrobić. Ale wyszła ok. Ale lekarza zalecił mi wprowadzenie diety cukrzycowej
Dziewczyny, które mają juz wyniki - ile Wam wyszła glukoza ? Ja mam 95 i podobno ma byc do 92 i muszę juz teraz zrobić to badanie obciążenia.. :( jest się czym martwić ?
 
Do góry