reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Mi lekarz kazała z tym przyjść już na badanie. Spytałem się tylko pielęgniarki czy coś takiego może być I usłyszałam że to specjalnie dla ciężarnych jest robione, I nie ma problemu.
A pytałas w laboratorium wcześniej czy mozesz cos takiego wziać ? Czy juz z tym przyszłaś na badanie ?
 
Dziewczyny, kwas acetylosalicylowy (czyli np. Acard) koniecznie na noc po ostatnim posiłku! Inaczej nie ma odpowiedniego działania.


A co do glukozy, byłaś na czczo 12-14 h?
 
Sandra ja jak robilam obciazenie to trzymalam sie lekkiej diety i istatni posilek ok 19 chyba byl.

Bardziej chodziło mi o tą zwykła glukoze pojedynczą na czczo, bo tam jest wymóg 12-14 h na czczo. Może wyszła ciut wyższa, bo wieczorem były węglowodany i odstęp czasowy ciut za krótki?
 
Sandra jak na czczo to ja nie przestrzegam;) mialam cukier 92-95-99 i myslalam ze to przez to ze kolacje jem o 20 a spac ide o polnocy, jadlam kolacje pozniej druga lekka zeby byl cukier nizszy i nic to nie dalo, dalej to samo. Dopiero w ciazy spadl cukier co mnie dziwi bo biore steryd ktory zle wplywa na cukry. Za tydzien bede robila badanie dla endo to znowu spraedze cukier bo wole tego pilnowac.
 
Hej dziewczyny. Ja właśnie się obudziłam. Byłam rano po 7 w laboratorium, jak wróciłam męczyły mnie wymioty (a były 2 dni spokoju i myślałam, że to już koniec) no i śniadaniu odpaliłam Netflix i zasnęłam na 3 odcinku Atypowego. Byłam wykończona. A serial fajny [emoji846] oglądał ktoś?
 
reklama
W mojej karcie ciazy jest test obciazenia glukoza 24-26 tydzień. A ze wzgledu na to , ze mam za dużo tej glukozy musze zrobić go juz teraz.. miała ktoraś z Was ? :|
Ja miałam w poprzedniej ciazy i to nic strasznego :) A w tej mam tez podwyższoną glukoze i lekarz mi zalecił dietę cukrzycową i tyle
 
Do góry