reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mi pomogły dziś te tab. Prevomit wzięłam zanim podniosłam się z łóżka. Jak już wstalam zjadłam kilka migdałów później banana i ostatecznie kanapkę z pomidorem i póki co jeszcze tego nie zwróciłam...ale wczoraj śniadanie zwróciłam w porze obiadu więc się okaże...
Dziewczyny polecicie mi jakieś dobre elektrolity ? Wróciłam od lekarza i cd. wymiotów.
 
reklama
Kurde sporo ... w moim mieście wizyta 180. Prenatalne 350 ..
Ja u siebie place 160zl za wizytę. Prenatalne 250 zł. Ale po poronieniach zaczęłam chodzić do Pani Profesor, bo nikt z lekarzy w moim mieście nie potrafił zlecić nawet badań po poronieniu, a co dopiero je omówić. Wizyty u niej mam co 3 tyg. Więc nie jest źle. Jak wszystko będzie dobrze to pójdę do lekarza w swoim mieście, bo tu chce rodzic. Więc u niej za tytuł Profesora pewnie też się płaci, ważne żeby wszystko było dobrze, pieniądze się odrobi
 
reklama
Dziewczynki! Ja się z Wami żegnam! Dzidziuś odszedł dwa tygodnie temu. Czekam na zabieg.

Nie smućcie się! Cieszcie się swoimi Maleństwami. Będę się modlić za was i wasze dzieciątka!
[emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525] ściskam mocno , trzymaj się [emoji8][emoji8]
 
Do góry