reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja właśnie boje się czerwca nałożę kieckę bo gorąco a tam pewnie spuchnięte nogi [emoji44]i mam dużo popękanych naczynek pod kolanem [emoji53]w dodatku będę blada jak trup - masakra [emoji12]
 
reklama
Ja właśnie boje się czerwca nałożę kieckę bo gorąco a tam pewnie spuchnięte nogi [emoji44]i mam dużo popękanych naczynek pod kolanem [emoji53]w dodatku będę blada jak trup - masakra [emoji12]
Z drugiej strony to super, luźna tunikę - może być dłuższa i japonki :)
 
Ja się bardzo cieszę, ze okres w którym będzie największy brzuch obędzie się bez grubych kurtek l, płaszczy, długich kozaków itd :)
 
Ja czekam na przesyłkę! Nie mieszczę się w normalne, a w leginsach mi zimno, bo jestem zmarźluch.
To ja zmieniam temat [emoji4] mąż zabrał mnie wczoraj na zakupy i kupił mi dwie pary spodni ciążowych [emoji16] czy któraś z was już posiada takie? Do zwykłych jeszcze się zapielam ale tak na styk a w tych jak swobodnie się człowiek czuje [emoji16][emoji16]
 
A najfajniejsze jest to, że dzieciaki urodzą się, jak będzie ciepło. Bez tych kołderek, czap, rękawiczek, kombinezonów. Moje poprzednie dzieci są jesienno-zimowe i niefajnie to wspominam. Szczególnie zimowe wyjście z dwojeczką.
Ja się bardzo cieszę, ze okres w którym będzie największy brzuch obędzie się bez grubych kurtek l, płaszczy, długich kozaków itd :)
 
Dokładnie, też się cieszę [emoji5] Ajak z waszymi kurtkami zimowymi? Wejdziecie w nie większym brzuszkiem? Bo ja mam taką taliowaną i obawiam się że niedługo się nie zapne, a szkoda kupować nowa na tą chwilę.
Ja się bardzo cieszę, ze okres w którym będzie największy brzuch obędzie się bez grubych kurtek l, płaszczy, długich kozaków itd :)
 
To ja zmieniam temat [emoji4] mąż zabrał mnie wczoraj na zakupy i kupił mi dwie pary spodni ciążowych [emoji16] czy któraś z was już posiada takie? Do zwykłych jeszcze się zapielam ale tak na styk a w tych jak swobodnie się człowiek czuje [emoji16][emoji16]

Ja kupiłam spodnie i leginsy i dwie piżamki w lidlu :) i o ile moje wciąż dobre to jednak już w połowie dnia zwłaszcza po posiłkach brzuch tak rośnie ze dla wygody nosze ciążowe mimo, ze mi trochę spadają jeszcze :p
 
Ja będę probowac chodzic w moim płaszczu... Zobaczymy [emoji3] mam na suwak i zawiązywany. Może suwak sie nie dopnie ale może jak zawiąże będzie ok. A jak nie to trzeba będzie kupić coś [emoji85]tylko lipa na jeden sezon. A tym bardziej że aż takich zim u nas nie ma.
A najwiekszy brzuszek zacznie się na wiosnę a wtedy coś w szafie powinnam znaleźć [emoji6] myślę że zimę jakoś przetrwamy do marca.
Dokładnie, też się cieszę [emoji5] Ajak z waszymi kurtkami zimowymi? Wejdziecie w nie większym brzuszkiem? Bo ja mam taką taliowaną i obawiam się że niedługo się nie zapne, a szkoda kupować nowa na tą chwilę.
 
reklama
Ja właśnie boje się czerwca nałożę kieckę bo gorąco a tam pewnie spuchnięte nogi [emoji44]i mam dużo popękanych naczynek pod kolanem [emoji53]w dodatku będę blada jak trup - masakra [emoji12]

Ja syna rodziłam pod koniec września 2018, to było najgorętsze lato jakie pamietam. Zaczęło się pod koniec kwietnia i skończyło w październiku. Opalałam się normalnie, byłam opalona, łaziłam w kółko w ukochanych birkenstockach ( klapki) i jedna sukienka i to cały outfit. Dużo lepiej niż kombinować na zimę :p
 
Do góry