reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Cóż poradzić [emoji28] myślę że u ciężarnych to nie było nic nowego dla lekarza [emoji28]
No właśnie wczoraj podczas badania USG byłam strasznie zażenowana [emoji2] Przed wizytą byłam u koleżanki na herbacie. Zrobiłam siku, ale zanim dobiegłam do przychodni, znowu mi się chciało mimo, że była to kwestia 10 minut. I zamiast się wysikać w gabinecie przed USG, no to sobie tak z prawie pełnym pęcherzem na badanie poszłam. I lekarz miał chyba trudność z obrazem. Powiedział, żebym była zawsze wysiusiana przed badaniem [emoji85] Wstyd!!! Jakoś sobie nie zdawałam sprawy, że będzie to tak widoczne [emoji2]
 
reklama
No i dla tych stresujących się :) ja od ponad tygodnia nie mam już mdłości. Z objawów ciąży pozostały mi tylko wrażliwe sutki :)
Ja również tak mam, byłam na usg w piątek, wtedy już objawy zanikly I widziałam pięknie bijące serduszko ale bardzo mnie to martwi. Jedyny objaw jaki mam to głód. Kurde, trochę zachodzę w głowę.
 
U mnie z cera raz lepiej raz gorzej, na samym początku była przepiękna dziś właśnie gorzej ... :)
Pozostałe objawy się ustabilizowały, organizm chyba ogarnął temat ciąży :)
Tylko dziwne, ze podbrzusze tez przestało mnie ciągnąć ...
 
Orzeszkowamamusia robilam tylko igg bo to pokazuje czy chorowalam a igm pokazuje czy jest swieze zakazenie.

Annamariam ja biore duphaston od dnia testu 3x1 tabl.
Z tego wynika, że przeciwciała są, ale bardzo mało ich
Też biorę do 12 tygodnia tak lekarz mi zalecił. I dostałam to odkąd byłam nla potwierdzeniu ciąży bo wcześniejsza ciążę w tamtym roku straciłam.

Jak u was z badaniami prenatalnymi. Robicie pappe lub nifty?
Robię Nifty. Chociaż nie wiem jak mi wyjdzie wynik, bo jestem po wlewie z intralipidu i biorę heparyne drobnocząsteczkowa. Po 10 tyg. Można robić więc we wtorek mam wizytę będzie to 9+2 i jak będzie wszystko oki to tydzień później umowie się na pobranie
 
Dzisiaj mi się śniło, że w wynikach badań wyszło, że będę miała synka. Jakbym mogła wybierać, to właśnie tego bym chciała, stąd pewnie moja podświadomość podsyła mi tego typu sny [emoji3590] Ale jak będzie córcia, to też super. Najważniejsze, żeby zdrowe [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Ja mam strasznie dużo takich suchych plam na twarzy....
Swoją drogą cieszyłam się,że od 3 dni czuje się lepiej i mdłości minęły. ... Wróciły :/
 
reklama
Annamariam, na pewno wszystko jest w porządku! :) Skoro lekarz mówi, że na tę chwilę jest ok, to na pewno jest ok! Wiem, że łatwo mówić "nie stresuj się". Ale zaufaj mu :)
Chciałabyś chłopczyka, a masz jakieś przeczucie? Ja w pierwszej ciąży byłam przekonana, że to chłopiec i tak się do niego zwracałam od razu :O teraz jestem prawie pewna, że to dziewuszka... Ale biorę co dadzą , byle zdrowe :D
 
Do góry