reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Trinity28 moja corka ma 7 lat bardzo czeka na rodzenstwo. W tamtej ciazy dowiedziala sie od razu bo w 5 tc plamilam i okazalo sie ze krwiak i lezalam juz do konca w sumie to wytlumaczylam jej. Bardzo biedna to przezyla. Teraz czekam z informacja...

Sojnabig piekny dzidzius. Mi dzisiaj tez mdlosci jakos nie dokuczaja, sutki tak nie bola chociaz od 2 dni piersi w nocy bola ale juz mam kurcze czarne mysli;(

Kinderbueno ja mam wizyte 12.11 i nie wytrzymuje. Wole miec silne mdlosci bo dzisiaj slabsze ina swiruje...

Nathed ja przed ciaza a po stracie bardzo zdrowo sie odzywialam i cukier w gornej granicy to bardzo zmienilam diete, od kilku dni dieta to porazka... cukier spadl i pofolgowalam. Dzisiaj badalam znowu zobaczymy wieczorem jak wyniki.

Nati bardzo mi przykro;(;( nie pocieszaja takie historie, jeszcze z lekami...

Lena no wlasnie u mnie przyrost bety byl jakos 214% i szczerze liczylam na blizniaki chociaz pecherzyk byl jeden w owu. Na usg jeden pecherzyk a obok maciupki ale lekarz mowi ze to pusta przestrzen i zastanawialam sie czy to nie mogly byc blizniaki.. no ale z jednego pecherzyka owu chyba tak nie moze byc?

Vingaa trzymam kciuki za wizyte
 
reklama
Poszłam dziś na badania, faktycznie dużo tych próbek biorą :D.
Ale TSH mi wyszło 0,0214, to dużo za mało, wcześniej nie miałam nigdy żadnych problemów z tarczycą...
Edit: oj, właśnie doczytałam że w pierwszym trymestrze takie wartości są ok :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :) mogę się przyłączyć? :) Termin porodu mam na 2.06.2020 :) O dziecko staralismy się się 8 miesiący, udało się, jednak w 13 tc nasze szczęście się skończyło :( 5 miesięcy po lyzeczkowaniu znowu zobaczyłam 2 kreski. Jestem pełna nadziei, że teraz będzie dobrze, ale też bardzo się boję.
Gratuluję wszystkim ciąż i przykro mi z powodu strat :(
Trzymam mocno kciuki żeby było wszystko jak najlepiej :)
 
Ja idę jutro...tak się boję obym zobaczyła [emoji3531]i nie usłyszała niczego złego jak człowiek ma się nie stresować....jak byłam w pierwszej ciąży to się tak nie stresowałam nie byłam w ogóle świadoma że tak często kobiety ronią...a jak już samo to przeszłam to nasłuchałam się masy takich przypadków.

No ja dokładnie tak samo
 
Że
Poszłam dziś na badania, faktycznie dużo tych próbek biorą :D.
Ale TSH mi wyszło 0,0214, to dużo za mało, wcześniej nie miałam nigdy żadnych problemów z tarczycą...
Edit: oj, właśnie doczytałam że w pierwszym trymestrze takie wartości są ok :)
A w jakich jednostkach masz to tsh??? To chyba faktycznie z niskie ja mam 1.6 i póki co bez leków endokrynolog najszybciej 18.11 więc zapyt gina co myśli i czy brać euthyrox
 
Ja niestety również się żegnam, dzisiaj się dowiedziałam że serduszka przestały bić. Nawet nie wiedziałam, że to bliźniaki, ostatnio lekarz widział 1 a dzisiaj już 2.
Moja 3 strata i już więcej nie będę próbować, byłam obstawiona lekami i nawet to nie pomogło :(
Wam życzę spokojnych ciąż i udanych rozwiązan :)
Bardzo mi przykro... moze Twoj wymarzony dzidzius pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie. Wysylam Ci duzo pozytywnej energii.
 
reklama
Do góry