reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dobrze, że piszesz bo ja właśnie już 10 tydzień zaczęłam i tak czytając te wszystkie wiadomości zaczęłam sie martwić bo mi ustały objawy.. A boli Cię podbrzusze? mnie jeszcze niedawno częsciej a teraz czasem wieczorami..Ostatnio narzekałam mężowi to potem w ten sam dzień tak mnie bolało że nie mogłam zasnąc.
No i dla tych stresujących się :) ja od ponad tygodnia nie mam już mdłości. Z objawów ciąży pozostały mi tylko wrażliwe sutki :)
 
Dobrze, że piszesz bo ja właśnie już 10 tydzień zaczęłam i tak czytając te wszystkie wiadomości zaczęłam sie martwić bo mi ustały objawy.. A boli Cię podbrzusze? mnie jeszcze niedawno częsciej a teraz czasem wieczorami..Ostatnio narzekałam mężowi to potem w ten sam dzień tak mnie bolało że nie mogłam zasnąc.

Boli czasami, dziś np mocniej ale są dni ze wcale ;)
 
Nie wiem jak ja do 15.11 wytrzymam na tą wizytę... Już dzisiaj się lepiej poczułam, bez mdłości i już sobie wkrecam. Matko kochana. Zapomniałam jak to jest być w ciąży.

Ale z drugiej strony jako że lepiej się poczułam to i postałam przy garach i zrobiłam mega gulasz. Czekam na moich chłopaków i wycinamy :)
 
Ja idę jutro...tak się boję obym zobaczyła [emoji3531]i nie usłyszała niczego złego jak człowiek ma się nie stresować....jak byłam w pierwszej ciąży to się tak nie stresowałam nie byłam w ogóle świadoma że tak często kobiety ronią...a jak już samo to przeszłam to nasłuchałam się masy takich przypadków.
 
To wizytujemy jutro razem [emoji1696] choć ja dopiero o 19 [emoji85]
Ja idę jutro...tak się boję obym zobaczyła [emoji3531]i nie usłyszała niczego złego jak człowiek ma się nie stresować....jak byłam w pierwszej ciąży to się tak nie stresowałam nie byłam w ogóle świadoma że tak często kobiety ronią...a jak już samo to przeszłam to nasłuchałam się masy takich przypadków.
 
reklama
Do góry