reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, ja wczoraj miałam najgorszy dzień. Wymioty prawie cały dzień. Aż jestem w szoku, że dzisiaj się tak dobrze czuję. Ale mam trochę stresa, bo dzisiaj do przedszkola dotarła informacja, że dziewczynka z mojej grupy ma bostonkę, a miałam z nią kontakt dwa dni w zeszłym tygodniu [emoji3525] Zostałam wysłana na urlop do wizyty i mam iść na L4...

Wizytę na NFZ mam za tydzień ale udało mi się umówić też na tą środę. Przy okazji powiem o złym samopoczuciu, wizycie na IP i zobaczymy. Za tydzień też będę musiała iść, bo jeszcze nie zdążyłam zrobić badań krwi, a te na toksoplazmozę itp. trwają parę dni zanim będzie wynik, także na ten tydzień nie zdążę.
Ja wynik toksoplazmozy miałam na następny dzień :).
 
Bardzo długo każą Ci czekać.. u mnie tokso i reszta były w 2h :o
Hmm, to może mam jednak jakieś złe informacje i faktycznie będą szybciej. Jutro pojadę do laboratorium i wszystkiego się dowiem. Tę informację mam od znajomej, która była w tej samej przychodni ale może wprowadziła mnie w błąd.
 
Joaszka nie wiem co Ci napisać bo natura bywa okrutna. Najpierw daje nadzieję a później takie nieszczęście ..:( mam nadzieję że trafisz na empatyczny lekarzy i pielęgniarki które z dobrocią na sercu się Tobą zajmą.
 
reklama
Do góry