reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, ja wczoraj miałam najgorszy dzień. Wymioty prawie cały dzień. Aż jestem w szoku, że dzisiaj się tak dobrze czuję. Ale mam trochę stresa, bo dzisiaj do przedszkola dotarła informacja, że dziewczynka z mojej grupy ma bostonkę, a miałam z nią kontakt dwa dni w zeszłym tygodniu [emoji3525] Zostałam wysłana na urlop do wizyty i mam iść na L4...

Wizytę na NFZ mam za tydzień ale udało mi się umówić też na tą środę. Przy okazji powiem o złym samopoczuciu, wizycie na IP i zobaczymy. Za tydzień też będę musiała iść, bo jeszcze nie zdążyłam zrobić badań krwi, a te na toksoplazmozę itp. trwają parę dni zanim będzie wynik, także na ten tydzień nie zdążę.
Ja wynik toksoplazmozy miałam na następny dzień :).
 
Bardzo długo każą Ci czekać.. u mnie tokso i reszta były w 2h :o
Hmm, to może mam jednak jakieś złe informacje i faktycznie będą szybciej. Jutro pojadę do laboratorium i wszystkiego się dowiem. Tę informację mam od znajomej, która była w tej samej przychodni ale może wprowadziła mnie w błąd.
 
Joaszka nie wiem co Ci napisać bo natura bywa okrutna. Najpierw daje nadzieję a później takie nieszczęście ..:( mam nadzieję że trafisz na empatyczny lekarzy i pielęgniarki które z dobrocią na sercu się Tobą zajmą.
 
reklama
Do góry