reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Malinowa trzymam kciuki. Będzie dobrze. Ja dziś myślałam że się załamie. Wstałam rano i nie czułam w ogóle bólu piersi, były miękkie i mniejsze. Dzień wcześniej nie dało mi się dotknąć piersi. Teraz trochę pobolewają, ale to jeszcze nie to co wczoraj. Ja jestem po poronieniu zatrzymanym. Jutro mam wizytę. Strasznie się boję że to znowu się stało.

Ja miałam migrenę i mdlości codziennie, a rano najsilniej. Dzisiaj wstałam i NIC. Też jestem po poronieniu i zaczynam się obawiać. Zobaczymy, mam wizytę dzisiaj...
 
reklama
Dziewczyny ja pierwsza ciąża pełno objawów i poroniłam ją w 7 tygodniu. Druga ciąża oprócz bezsenności bez objawowa donoszony zdrowy synek. Teraz też tylko spać nie mogę a tak żadnych innych objawów wiec uwierzcie ciążowe objawy noe są wyznacznikiem zdrowej ciąży więc głowy do góry będzie dobrze.
 
2 ciążę. nigdy żadnych plamien
sama z dzieckiem w domu jestem. a dziś wracam do pracy...na nockę
Nie mogę na razie się dodzwonić do lekarza
 
Hej ja podobnie i dziś mam wizytę czy u Ciebie już coś widać? ja dziś liczę choć na pęcherzyk tydzień temu nie było widać nic. Om 18.09
Hej ciężarówki!!!
Co do kremów na rozstępy, smarowalam się cała ciążę i wyobraźcie sobie że rozstępy i tak przyszły i to w ostatnim (przenoszonym) tyg. Także nie wierzę już żadnym magicznym kremom. U mojej przyjaciółki to samo było.

Dla mnie jedyne imię jakie od dawna chodzi po głowie to Róża. Ewentualnie Natalia. Dla chłopca nie umiem w ogóle wybrać.
Pojawiły mi się dziś mdłości ale zjadłam kanapkę i jest ok. Dziś jest już 5+5 :) jeszcze tydzień do wizyty.
 
2 ciążę. nigdy żadnych plamien
sama z dzieckiem w domu jestem. a dziś wracam do pracy...na nockę
Nie mogę na razie się dodzwonić do lekarza

Ja tez miałam plamienie tydzień temu i okazało się ze to krwiak, a z maluszkiem było wszystko ok. Bądź dobrej myśli! I spróbuj wykombinować wizytę u lekarza, na pewno da Ci L4 i jakieś leki podtrzymujące.
 
reklama
2 ciążę. nigdy żadnych plamien
sama z dzieckiem w domu jestem. a dziś wracam do pracy...na nockę
Nie mogę na razie się dodzwonić do lekarza
Z tego co się orientuje jak jesteś w ciąży pracodawca nie może wysyłać cię na nocki...Rzeczywiście sytuacja trochę patowa, no trzymam kciuki żeby to było tylko zwykłe plamienie..
 
Do góry