reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
A u Was wg usg na podstawie CRL czy GS? U mnie też różnica ale w drugą stronę (wg usg ciąża starsza), ale to termin z wymiaru GS, który bardzo dynamicznie urósł - 2 mm na dobę w ciągu 5 dni. Wydaje mi się, że na tym etapie złapanie na usg wymiaru też nie jest łatwe, wszystko jest malutkie i nie zawsze ma wyraźne krawędzie. Tak jak piszecie musimy chwilkę poczekać:)
crl.
w poprzedniej ciąży zgadzało się idealnie co do dnia. poród też
wtedy wiem na bank kiedy owu bo była inseminacja
w pierwszej ciąży sprzęt był gorszy ale też było podobnie. jakieś 2 dni różnicy ale w 2 stronę - dziecko większe niż z om.
 
Ja właśnie takiego szukałam i myślę że znalazłam. Przegrzebalismy całą księgę imion no i ostatecznie padło na Daniela. Też jest wszędzie rozpoznawalny. Nie spotkałam jeszcze drugiego daniela w podobnym wieku a dorosłych znam może z pięciu max.
Mieliśmy jeszcze Karola i Cezarego.
Teraz strzelaliśmy w dziewczynkę i już wszystkim opowiadamy o Marysi. Z resztą zanim jeszcze była w planach to już była Marysią. Wiem że to imię jest bardzo popularne. No ale inne nie wchodzi w grę.

Moja siostra ma córkę Danielę :)
 
Ja też jestem sama - facet daleko. Ale jak się coś znacznie dziać to zamówię Taxi i ona mnie zawiezie na IP. W razie w w portfelu mam przygotowana gotówkę. Nie lubię prowadzić samochodu w nerwach, zresztą od 7-15 znalezienie miejsca postojowego pod szpitalem graniczy z cudem. Wolę taxa.

Tez tak miałam , ze w misce na klucze stówa leżała jakby co na taxe i czułam się bezpiecznie :) mój często pod ziemia i nie ma zasięgu dlatego się bałam Żr się nie dodzwonię
 
a widziałas serduszko? ile crl ma dziecko? Twój lekarz jest optymistą?
cykle co 28 dni?
Tak serduszko biło, crl 7,5, lekarz właściwie tego raczej nie skomentował, stwierdził że o tydzień była przesunięta owulacja, a jak mu powiedziałam, że to raczej niemożliwe to tylko wzruszył ramionami i zaczął omawiać badania prenatalne które mam robić w 11 tygodniu.
 
Ufff. Udało mi się was nadrobić. Ale z was gaduly! :D od piątku nie miałam czasu was czytać.
U mnie dziś zaczynamy tydzień 10!
Nie wiem jak wy możecie jeść tak dużo ze smakiem. Mi się poprzestawialo. Ledwo zjem jednego tosta i już jestem napchana gdzie moja norma to 2. Muszę jeść co 2/3 h małymi porcjami. Zniknęły mdłości! Ale jest problem ze spaniem...
 
reklama
Hej ciężarówki!!!
Co do kremów na rozstępy, smarowalam się cała ciążę i wyobraźcie sobie że rozstępy i tak przyszły i to w ostatnim (przenoszonym) tyg. Także nie wierzę już żadnym magicznym kremom. U mojej przyjaciółki to samo było.

Dla mnie jedyne imię jakie od dawna chodzi po głowie to Róża. Ewentualnie Natalia. Dla chłopca nie umiem w ogóle wybrać.
Pojawiły mi się dziś mdłości ale zjadłam kanapkę i jest ok. Dziś jest już 5+5 :) jeszcze tydzień do wizyty.
 
Do góry