reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Witam. 9 pazdziernika mialam punkcje i 14 transfer zarodka poprzez invitro :) od tamtego poniedzialku wiem ze jestem w ciazy a badanie krwii to pogwierdzilo w piatek :) jesli liczac od ostatniej miesiaczki to 4tydz i 3dzien :) Jestem przeszczesliwa bo to nasz pierwszy dzidzius o ktorwgo sie staramy juz okolo 7 lat :)
To trzymamy kciuki!
 
Hej dziewczyny,Wy wszystkie wiecie który macie tydzien ciazy a ja nie mam zielonego pojęcia.Ja nawet nie wiem, kiedy miałam ostatnim okres :D ,We wtorek ide do lekarza i mam nadzieje,że mi powie,Wiem tylko,że będzie juz widać serduszko,,bo na ostatniej wizycie 2 tyg temu był tylko pęcherzyk.
 
reklama
Ja właśnie zjadam cały słoik grzybków, 3 kanapki z gulaszem angielskim i pomidorem zapilam to szklanka kakao na zimno, potem 2 razy monte i tak myśle co by tu jeszcze zjeść!
Pierwszy raz tak mam [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
A ja kaszkę manna z sokiem i jedna kanapkę z serem żółtym i gulaszem angielskim. I to mój pierwszy posiłek dziś, który jak na razie nie został zwrócony [emoji2]
 
Do góry