reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Malinowa trzymam kciuki. Będzie dobrze. Ja dziś myślałam że się załamie. Wstałam rano i nie czułam w ogóle bólu piersi, były miękkie i mniejsze. Dzień wcześniej nie dało mi się dotknąć piersi. Teraz trochę pobolewają, ale to jeszcze nie to co wczoraj. Ja jestem po poronieniu zatrzymanym. Jutro mam wizytę. Strasznie się boję że to znowu się stało.
 
Witam wszystkie mamusie czerwcowe,ja się witam, termin wypada mi na 28.06.2020r . To nie jest moj pierwszy dzidziuś,ale z dużą przerwa 9 lat :) Test zaczął mi pokazywać dwie kreski na 5 dni przed @. Beta hcg z poniedziałku 191.65 A z czwartku 944.68 przyrost jest więc się cieszymy. Ponieważ w poniedziałek nie było jeszcze nic widać następna wizyta u lekarza 4.11 :) Pozdrawiam gorąco.
Witaj w naszym gronie :) Też będę czerwcową mamą z końca miesiąca. Drugą wizytę też mam 4.11. Na pierwszej było widać tylko malutką kropeczkę. Wszystkiego dobrego <3
 
Malinowa trzymam kciuki. Będzie dobrze. Ja dziś myślałam że się załamie. Wstałam rano i nie czułam w ogóle bólu piersi, były miękkie i mniejsze. Dzień wcześniej nie dało mi się dotknąć piersi. Teraz trochę pobolewają, ale to jeszcze nie to co wczoraj. Ja jestem po poronieniu zatrzymanym. Jutro mam wizytę. Strasznie się boję że to znowu się stało.
To normalne, nasze hormony szaleją. Nie martw się na zapas <3
 
reklama
Do góry