reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja biorę prenatal uno i w sumie dopatrzyłam się,że w składzie jest kwas foliowy, na następnej wizycie zapytam czy dalej mam brać go oddzielnie.

Kurde obudziłam się dziś i pomyślał,że czuje się lepiej i zjadłam śniadanie ... Po czym zaczęła się moja przyjaźń z WC..... Do tej pory zdycham..
Mąż ogarnął całe mieszkanie łącznie z obiadem a ja się zastanawiam jak żyć ?
 
reklama
Ja jestem za wątkiem zamkniętym. Przecież każdy jeśli będzie chciał to może poprosić o dostęp do Naszej grupy w trakcie trwania ciąży.

Ja biorę Pregna plus - a byście widzieli minę moich znajomych aptekarz jak ją kupowałam - wybiegli zza lady żeby mnie wyściskać [emoji7]

Przed wczoraj zaczęłam 8 tydzień (7+2), kolejną wizytę mam dopiero 18.11 i nie wiem jak do niej dotrwam..
Zastanawiam się nad tym czy nie znaleźć w między czasie jakiegoś Gin na NFZ żeby badania zrobić ze free a mam ich troszkę do zrobienia od mojej Gin do której chodzę prywatnie. Co myślicie?
 
Ja biorę prenatal uno i w sumie dopatrzyłam się,że w składzie jest kwas foliowy, na następnej wizycie zapytam czy dalej mam brać go oddzielnie.

Kurde obudziłam się dziś i pomyślał,że czuje się lepiej i zjadłam śniadanie ... Po czym zaczęła się moja przyjaźń z WC..... Do tej pory zdycham..
Mąż ogarnął całe mieszkanie łącznie z obiadem a ja się zastanawiam jak żyć ?
Mąż idealny ❤️ Moj dziś wyjeżdżał w nocy i o 3 smażył jajecznicę z boczkiem!!! Miałam ochotę go zabić!!!!
 
O to ja mam tak samo, padam wieczorem i budzi mnie budzik, od kilku dni mam też taki moment około 10 rano że tak mnie łamie że robię cuda by nie zasnąć w pracy. Mi dokuczają problemy z zapamiętywaniem mam jakiś budyn z mózgu a niestety w pracy obowiązkowy kurs angielskiego więc masakra, mam nadzieję że to przejdzie bo długo tak nie dam rady.
Ja niestety 2 tyg temu zasnęłam w pracy obudzil mnie ból zdrętwiałej ręki
 
reklama
Do góry