reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Jak sobie radzisz? Mi lekarz pozwolił przy ataku gdzie mam wymioty wziąć sumatryptan. Ale się boję.. Niby jets bezpieczny w 1 trymestrze ale nadal to silny lek..
Ja mimo migren, zdecydowałam się zrezygnować z sumatryptanu na okres ciąży. Radzę sobie pijąc bardzo zimną wodę małymi łykami. Aby pozbyć się bólu potrzeba nawet całego zmarnowanego dnia... Ale wiem, jak silne to tabletki, i nie zrobiłabym tego dzidzi, narażając na jego ewentualne działanie.
 
reklama
Ja w poniedziałek idę do nowego gina w czwartek jestem umówiona do starego i zdecyduje u którego zostanę [emoji12]a jeszcze na listopad jestem do 3 zapisana w razie W! Ja z tych co to muszą mieć plan B !
 
Ja biorę prenatal uno i w sumie dopatrzyłam się,że w składzie jest kwas foliowy, na następnej wizycie zapytam czy dalej mam brać go oddzielnie.

Kurde obudziłam się dziś i pomyślał,że czuje się lepiej i zjadłam śniadanie ... Po czym zaczęła się moja przyjaźń z WC..... Do tej pory zdycham..
Mąż ogarnął całe mieszkanie łącznie z obiadem a ja się zastanawiam jak żyć ?
Mój tak samo. Robi wszystko prawie, znosi moje humorki a ja leżę z wyrzutami sumienia... [emoji849]
 
Dobrze, że tak wspierają [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
No pewnie :3
Dziewczyny macie już jakieś pomysły na imiona? Wiem że bardzo wcześnie ale niektórzy od zawsze wiedzą jak chcą nazwać dzieci :) u mnie chłopiec Leo a dziewczynka Mia/Kornelia ale jeszcze do akceptacji przez męża. Tymonka dopiero w szpitalu nazwaliśmy [emoji85]
 
Szczęściary :) mój od wakacji pracuje w innym mieście o przyjeżdża na 4 dni, a potem pracuje 5 i tak w kółko :) zatem wszystko na mojej głowie, dzieci, praca, dom pies. Ale jak jest to oczywiście pomaga :) niestety nie codziennie :(
 
No pewnie :3
Dziewczyny macie już jakieś pomysły na imiona? Wiem że bardzo wcześnie ale niektórzy od zawsze wiedzą jak chcą nazwać dzieci :) u mnie chłopiec Leo a dziewczynka Mia/Kornelia ale jeszcze do akceptacji przez męża. Tymonka dopiero w szpitalu nazwaliśmy [emoji85]
U nas jak dziewczynka to Oliwia/Liwia. Z resztą do 7 msc ciąży synek miał być córeczka i miała być Oliwia :p na chłopca pomysłu brak
 
No pewnie :3
Dziewczyny macie już jakieś pomysły na imiona? Wiem że bardzo wcześnie ale niektórzy od zawsze wiedzą jak chcą nazwać dzieci :) u mnie chłopiec Leo a dziewczynka Mia/Kornelia ale jeszcze do akceptacji przez męża. Tymonka dopiero w szpitalu nazwaliśmy [emoji85]
Jak dziewczynka to będzie Zosia , po babci mojego męża. Zanim zostaliśmy parą zawsze powtarzał, że jego córka tak będzie miała na imię, a ja nie mam nic przeciwko [emoji846]
Dla chłopca nie mam pojęcia
 
reklama
Hej, mój dzisiaj spełnia zachcianki [emoji3590] Pół szarlotki i gofr mooooooje, a teraz pękam!!! Powiem Wam, że ten gofr to już mi się śnił po nocach [emoji2]
IMG_20191026_181151.jpeg
IMG_20191026_180402.jpeg
 
Do góry