reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U mnie ciaza tez jest mlodsza o przynajmniej tydzień, i nie slychac bylo w czwartek nawet serduszka wiec nie denerwuj sie, myślę ze jak bylo by cos nie tak to na pewno lekarz by ci o tym powiedział
emoji6.png

Wiesz jak jest, czasami trafi się na takiego lekarza, który będzie straszył byle pierdołą, a czasami na takiego, który za dużo nie powie, bo nie chce Cię denerwować.
 
reklama
Wiek ciąży najbardziej miarodajny to z OM plus z pierwszych prenatalnych. Jeśli nie ma więcej niż tydzień różnicy to wciąż trzyma się tego OM. Jak więcej to się liczy wiek od prenatalnych.
Mi w poprzedniej ciąży cały czas ciąża wychodziła ze jest o 2 tyg starsza ale to tylko świadczyło o tym, ze dziecko z tych większych będzie w centylach a nie ze się szybciej urodzi lub co. I rzeczywiście był 90 centyl :)
Do prenatalnych jeszcze tak daleko, chyba skuszę się na USG w 10 tyg., ehh zdecydowanie wolałabym mieć za dużego bobasa, no ale motywuję tego swojego ;P może się to jakoś wyrówna..
 
Wiek ciąży najbardziej miarodajny to z OM plus z pierwszych prenatalnych. Jeśli nie ma więcej niż tydzień różnicy to wciąż trzyma się tego OM. Jak więcej to się liczy wiek od prenatalnych.
Mi w poprzedniej ciąży cały czas ciąża wychodziła ze jest o 2 tyg starsza ale to tylko świadczyło o tym, ze dziecko z tych większych będzie w centylach a nie ze się szybciej urodzi lub co. I rzeczywiście był 90 centyl :)
Ja miałam podobnie dziecko ciągle za duże w sierpniu miałam brzuch jak do porodu a w październiku jak rodziłam to każdy krzyczał bliźniaki!!! A synek 4330kg wyglądałam komicznie z tym brzucholem i mega odstającym pępkiem
 
Hej hej. Moja przyjaciółka jest w ciąży, m termin na ten sam dzień co ja. Ale mam do Was pytanie, czy Wam też beta w ciągu 2dno rosła o ponad 150 procent?? L
Narazie jeszcze pęcherzyka u niej nie widać ale lekarz mówi że wygląda że będzie wszystko ok, ale jest ryzyko że tworzy się zasniad. (raz miała). Weźcie powiedzcie że też tak mialyscie, strasznie się o nią martwię. U mnie duzy skok był że wzgl na bliźniaki, ale u niej nie ma w rodzinie.
 
Hej hej. Moja przyjaciółka jest w ciąży, m termin na ten sam dzień co ja. Ale mam do Was pytanie, czy Wam też beta w ciągu 2dno rosła o ponad 150 procent?? L
Narazie jeszcze pęcherzyka u niej nie widać ale lekarz mówi że wygląda że będzie wszystko ok, ale jest ryzyko że tworzy się zasniad. (raz miała). Weźcie powiedzcie że też tak mialyscie, strasznie się o nią martwię. U mnie duzy skok był że wzgl na bliźniaki, ale u niej nie ma w rodzinie.
Ja miałam pierwszy przyrost beta HCG o 200%, następny (bo robiłam trzy razy) był już mniejszy. Zarodek jest jeden :)
 
reklama
Ufff plamienia już o wiele słabsze, ale ciągnie z boku brzucha aż w nodze czuje :/

A w ogóle to moje dziecko znowu jest chore ! Wyobraźcie sobie, ze zaprowadzalam go w czwartek do przedszkola i w szatni matka przebierała córkę. Ta mała tak kaszlala ze myślałam ze zwymiotuje zaraz... zero reakcji ze strony matki tylko ją uciszała. No i Tymek cały ranek zakaszlany znów [emoji30][emoji30] ja tez już się smarkam i do tego córka mojego męża tez przyjechała chora :/
 
Do góry