reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Kochane wiele z Was pisało o pojawiających się zaparciach. A czy któraś z Was, tak jak ja, ma odwrotny problem? Ogólnie zawsze często chodziłam do toalety i teraz to się nie zmieniło i co któryś dzień zdarza się lekka biegunka [emoji849] Kto też tak ma, łapka w górę...

A poza tym powoli po 8 tygodniach wraca mi chęć do mięsa, przynajmniej będę miała trochę bardziej rozbudowane menu.
 
reklama
Cześć dziewczyny, czytam forum już dosyć długo, ale jakoś nie mogłam się zdecydować czy dołączyć :). Staraliśmy się z partnerem o dziecko już od dłuższego czasu. To moja pierwsza ciąża (mam 36 lat), więc będę dosyć starą pierworódką. We wtorek byliśmy na pierwszym USG. Biło serduszko :). Jednak ciąża jest za mała w stosunku do OM (30.08.2019, termin na 06.06.2020). Według kalendarza na wizycie byłam w 7+4, długość zarodka czyli CRL lekarz wyliczył na tydzień 6+5, a wielkość pęcherzyka ciążowego GS na 8+3. Martwią mnie te rozbieżności, czy któraś z Was tak miała? Dodatkowo mam krwiaka :( i infekcje. Nie mam mdłości ani innych objawów, tylko piersi powiększone i wrażliwe.
Witaj u nas i rozgosc się :) nie przejmuj się tymi rozbieżnościami. U mnie w pierwszej ciąży synek był ponad dwa tygodnie mniej więcej około 9-10tc w tył (z om miałam termin na 23.11 a z USG na 08.12) także ja bardzo się martwiłam a lekarz do mnie że mamy czekać spokojnie i zobaczymy czy będzie nadrabiał.. i nadrobił :)
 
Kochane wiele z Was pisało o pojawiających się zaparciach. A czy któraś z Was, tak jak ja, ma odwrotny problem? Ogólnie zawsze często chodziłam do toalety i teraz to się nie zmieniło i co któryś dzień zdarza się lekka biegunka [emoji849] Kto też tak ma, łapka w górę...

A poza tym powoli po 8 tygodniach wraca mi chęć do mięsa, przynajmniej będę miała trochę bardziej rozbudowane menu.

Ja tak milam jeszcze 2 tygodnie temu. Do tego stopnia, ze kilka razy na mieście biegałam z wózkiem i szukałam łazienki bo potrzebowałam na już
 
Ufff plamienia już o wiele słabsze, ale ciągnie z boku brzucha aż w nodze czuje :/

A w ogóle to moje dziecko znowu jest chore ! Wyobraźcie sobie, ze zaprowadzalam go w czwartek do przedszkola i w szatni matka przebierała córkę. Ta mała tak kaszlala ze myślałam ze zwymiotuje zaraz... zero reakcji ze strony matki tylko ją uciszała. No i Tymek cały ranek zakaszlany znów [emoji30][emoji30] ja tez już się smarkam i do tego córka mojego męża tez przyjechała chora :/
Jak mnie denerwują takie madki egoistki [emoji35]
 
Hej hej. Moja przyjaciółka jest w ciąży, m termin na ten sam dzień co ja. Ale mam do Was pytanie, czy Wam też beta w ciągu 2dno rosła o ponad 150 procent?? L
Narazie jeszcze pęcherzyka u niej nie widać ale lekarz mówi że wygląda że będzie wszystko ok, ale jest ryzyko że tworzy się zasniad. (raz miała). Weźcie powiedzcie że też tak mialyscie, strasznie się o nią martwię. U mnie duzy skok był że wzgl na bliźniaki, ale u niej nie ma w rodzinie.
Ja w tej ciąży miałam wzrost po 2 dniach o 300%, to już się martwilismy że bliźniaki ale jest jedno serduszko <3
 
Ja biorę to
Bierzecie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego?
Screenshot_20191026_123711_pl.allegro.jpeg
 
reklama
Do góry