reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej, ja też po wizycie, jestem w 6 tygodniu i 4 dniu a według usg zarodeczek wygląda na 6 tydzień i 2 dzień, serduszko sobie biło ,termin według usg wyszedł na 13.06( dokładna data urodzin mojego syna) mam nadzieje, że to dobrze wróży.

Do dziewczyn po wcześniejszych poronieniach. Mi dzisiaj lekarz wypisał skierowanie do poradni genetycznej na badania Pappa, jak nie chce to nie muszę, ale ze względu na to, że poronienie było niewiadomo z jakiej przyczyny to lepiej zrobić. Czy wy też idziecie na te badania?
 
reklama
Kasieczna - tez brałam tardyferon właśnie. Ja wyniki krwi mam bardzo dobre na razie wiec się nie wychylam.

Która z Was jak ja panicznie się boi znowu picia glukozy ? :D ostatni raz zemdlałam i dwie godziny przeleżałam na kozetce [emoji23]
Ja to jak jakiś deserek wciągnęłam, pobrali krew, posiedziałam i poszłam do domu. W ogóle nie było mi niedobrze ani słabo. A bałam się mocno ze zendleje
 
Jeeej jak miło! Czemu u nas nie ma takich atrakcji tylko trzeba pic tą obrzydliwa glukozę ?
Oj haha chyba mnie nie zrozumiałaś. Ja piłam ta glukozę ale dla mnie nie była obrzydliwa, wypiłam ja raz dwa jak jakiś deser słodki. I tyle :p ale podobno teraz są jakieś smakowe gotowe do picia tylko że nie każde laboratorium je akceptuje.
 
Hej, ja też po wizycie, jestem w 6 tygodniu i 4 dniu a według usg zarodeczek wygląda na 6 tydzień i 2 dzień, serduszko sobie biło ,termin według usg wyszedł na 13.06( dokładna data urodzin mojego syna) mam nadzieje, że to dobrze wróży.

Do dziewczyn po wcześniejszych poronieniach. Mi dzisiaj lekarz wypisał skierowanie do poradni genetycznej na badania Pappa, jak nie chce to nie muszę, ale ze względu na to, że poronienie było niewiadomo z jakiej przyczyny to lepiej zrobić. Czy wy też idziecie na te badania?

Ja idę na Nifty Pro. To chyba najszersze badanie genetyczne, które można zrobić i juz od 10tc. W środę mam wizytę i dowiem się juz szczegółów.
 
Pięknie [emoji3590]
Po dzisiejszej wizycie :)
Mąż też uczestniczył w badaniu i widzieliśmy bijące serduszko (radość i płacz ze szczęścia ) . Słowa pani dr - teraz tylko uważać na siebie i oszczędny tryb życia aby fasolka dobrze się rozwijała a w ciężkich pracach mąż ma wręczać ;)
Nastepna wizyta 7.11 - jak coś będzie się działo (oby nie ) to IP lub telefon do dr
 
Mi też powiedziała moja Gin, że żeby nie potraktować zarodka jakimiś falami poprzez usg do pochwowe to poczekamy aż będę miała te po brzuszku, wtedy jest to już bezpieczne [emoji6]
Słyszałaś serduszko?
Mój lekarz powiedział, że nie można narazie słuchać serduszka,bo to niebezpieczne dla maleństwa... któraś z Was też tak ma?
 
reklama
Jutro 6+6 i wyczekiwana wizyta u ginekologa. Zazdrosczę wszystkim, tym którzy zobaczyli już serduszko. Tak się denerwuję, ze chyba dziś nie zasnę. Coś czuje, ze dostanę opierdziel za wynik mojej wit. D - zaledwie 23 ...
Przygotowana cała kartka z pytaniami, żeby nic nie umknęło ☺️☺️
 
Do góry