reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Jutro 6+6 i wyczekiwana wizyta u ginekologa. Zazdrosczę wszystkim, tym którzy zobaczyli już serduszko. Tak się denerwuję, ze chyba dziś nie zasnę. Coś czuje, ze dostanę opierdziel za wynik mojej wit. D - zaledwie 23 ...
Przygotowana cała kartka z pytaniami, żeby nic nie umknęło [emoji5][emoji5]

Ja tez witaminę D mam aż 20 :D i tez jutro wizyta, stresuje się jak nie wiem co
 
reklama
Jutro 6+6 i wyczekiwana wizyta u ginekologa. Zazdrosczę wszystkim, tym którzy zobaczyli już serduszko. Tak się denerwuję, ze chyba dziś nie zasnę. Coś czuje, ze dostanę opierdziel za wynik mojej wit. D - zaledwie 23 ...
Przygotowana cała kartka z pytaniami, żeby nic nie umknęło [emoji5][emoji5]

Wydaje mi się, że w naszym klimacie większość ma problemy z witaminą D tylko większość o tym nie wie bo jej nie bada
 
Ja dzisiaj po wizycie zadzwoniłam do pracodawców bo mam ich dwóch i powiadomiłam o ciąży bo jestem na zwolnieniu, to był bardzo stresujący dzień, a to wizyta, a to stresujące rozmowy, zwłaszcza, że pół roku temu też to tak wygladalo i znowu powtórka z rozrywki, bardzo mile to przyjęli, a co siebie pomyśleli to nie wiem[emoji846]
 
Hej dziewczyny, dzisiaj u mnie 6+1. Termin na 14 czerwca :) mam mdlosci i brzuch przestal mnie bolec. Nie wiem czy to normalne to moja pierwsza ciaza. Co sadzicie ?
 
Dziewczyny martwi mnie to ze dzis jest 6+6 a nie widac zarodka... Albo ten lekarz mial slabe usg i on jest słaby generalnie albo nie bylo tego zarodka...
 
Po dzisiejszej wizycie :)
Mąż też uczestniczył w badaniu i widzieliśmy bijące serduszko (radość i płacz ze szczęścia ) . Słowa pani dr - teraz tylko uważać na siebie i oszczędny tryb życia aby fasolka dobrze się rozwijała a w ciężkich pracach mąż ma wręczać ;)
Nastepna wizyta 7.11 - jak coś będzie się działo (oby nie ) to IP lub telefon do dr
Dziewczyny martwi mnie to ze dzis jest 6+6 a nie widac zarodka... Albo ten lekarz mial slabe usg i on jest słaby generalnie albo nie bylo tego zarodka...
Może umów się na wizytę do innego jeszcze lekarza do 30 bardzo daleko dużo stresu będzie cię to kosztowało.
 
reklama
Do góry