reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Jutro 6+6 i wyczekiwana wizyta u ginekologa. Zazdrosczę wszystkim, tym którzy zobaczyli już serduszko. Tak się denerwuję, ze chyba dziś nie zasnę. Coś czuje, ze dostanę opierdziel za wynik mojej wit. D - zaledwie 23 ...
Przygotowana cała kartka z pytaniami, żeby nic nie umknęło [emoji3526][emoji3526]

A ja idę w środę rano i będę miała wtedy 6+5... tez liczę na serducho [emoji33] jeszcze nie byłam u ginexa, jakoś na spokojnie podchodzę na razie... tylko testowego sikańca zrobiłam [emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny martwi mnie to ze dzis jest 6+6 a nie widac zarodka... Albo ten lekarz mial slabe usg i on jest słaby generalnie albo nie bylo tego zarodka...

Tak jak dziewczyny piszą, leć do innego lekarza z dobrym usg. Osiwiejesz do 30, a tak będziesz wiedziała na czym stoisz.
Nie martw się na zapas, tylko na spokojnie jutro sprawdź u kogoś innego.
 
Mozliwe ze tak zrobie... Chociaz sprawdzalam dzis jak mialam z córką... 17.10 tez byl sam pęcherzyk, ostatni okres 03.09 a miesiac po pecherzyku juz 3.5 cm dzieciątko ale to byla inna ciąża.
Umów się do innego lekarza.
Może umów się na wizytę do innego jeszcze lekarza do 30 bardzo daleko dużo stresu będzie cię to kosztowało.
Tak jak dziewczyny piszą, leć do innego lekarza z dobrym usg. Osiwiejesz do 30, a tak będziesz wiedziała na czym stoisz.
Nie martw się na zapas, tylko na spokojnie jutro sprawdź u kogoś innego.
 
Oj haha chyba mnie nie zrozumiałaś. Ja piłam ta glukozę ale dla mnie nie była obrzydliwa, wypiłam ja raz dwa jak jakiś deser słodki. I tyle :p ale podobno teraz są jakieś smakowe gotowe do picia tylko że nie każde laboratorium je akceptuje.
Ja mogłam wcisnac połówkę cytryny i wtedy to bez problemu można wypić. Bo ja to cukru w ogóle nie używam. Do ciast tylko, ale nie slodze kawy, herbaty. Teraz będę robić w innym laboratorium więc muszę się spytać czy mi pozwola
 
Mozliwe ze tak zrobie... Chociaz sprawdzalam dzis jak mialam z córką... 17.10 tez byl sam pęcherzyk, ostatni okres 03.09 a miesiac po pecherzyku juz 3.5 cm dzieciątko ale to byla inna ciąża.

na pewno wszystko jest dobrze, dużo zależy od dobrego aparatu usg. Dla własnego komfortu psychicznego umów się do innego lekarza, będziesz spokojniejsza :)
 
reklama
Do góry