reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Kasieczna - tez brałam tardyferon właśnie. Ja wyniki krwi mam bardzo dobre na razie wiec się nie wychylam.

Która z Was jak ja panicznie się boi znowu picia glukozy ? :D ostatni raz zemdlałam i dwie godziny przeleżałam na kozetce [emoji23]
 
reklama
Screenshot_20191021_145555_com.android.chrome.jpg
Hmm ciekawe. Nie słyszałam o tym, ale pamiętam że na każdym USG po 8 tyg słyszałam serduszko. Na ostatnich dwóch co miałam plamienia tylko widziałam że bije. Ale lekarz nic o tym nie mówił.
A co do diety.... Jem na co mam ochotę. Na słodkie mam znikoma ochotę ale herbaty nie wybobrazam sobie nie słodzić. A co do antyperspirantu nie wybobrazam sobie nie używać
emoji85.png
Kupilam taki 0 aluminium mam nadzieje ze faktycznie jest mniej szkodliwy
Screenshot_20191021_145555_com.android.chrome.jpg
 
Jaaaa!!! Booooze mam już dosyć tego
Zjadłam przed chwilą jogurt żeby trochę zabić ten smak, a mam wrażenie, że nasiliło się jeszcze bardziej... jutro chyba zaopatrzę się w paletę gum do żucia. Co ciekawe, nie miałam tego w pierwszej ciąży. Czuję jakbym miała oddech po grubszej libacji ;P
 
Hej. Byłam dziś w przychodni niestety mojej lekarki nie było inny lekarz wypisla mi na zwolnieniu kod choroby q21 twierdząc że to wymioty. Teraz patrzę w internet a to są wrodzone wady rozwojowe przegrody serca XD
 
W technikum fryzjerskim miałam nauczycielkę od higieny która uważała że antyperspirant to zło, że od tego jest rak. Perfum na ubranie też nie używała... Niestety w czasie ogromnych upałów po 8 godzinach uwielbiała stawać w pczeciagu i cały smród leciał na uczniów...
Od lat nie stosuje antyperspirantów na noc, jak ćwiczę w domu to tez absolutnie nie ... mam dobry naturalny i działa ;) , perfumy tez tylko na ubrania. Moja bliska koleżanka dostała takie zalecenie po raku piersi. Zastosowałam się do tych zaleceń.
 
Po dzisiejszej wizycie :)
Mąż też uczestniczył w badaniu i widzieliśmy bijące serduszko (radość i płacz ze szczęścia ) . Słowa pani dr - teraz tylko uważać na siebie i oszczędny tryb życia aby fasolka dobrze się rozwijała a w ciężkich pracach mąż ma wręczać ;)
Nastepna wizyta 7.11 - jak coś będzie się działo (oby nie ) to IP lub telefon do dr
 

Załączniki

  • 15716681861931883382977.jpg
    15716681861931883382977.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 106
  • 1571668259542-1387078326.jpg
    1571668259542-1387078326.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 104
reklama
Po dzisiejszej wizycie :)
Mąż też uczestniczył w badaniu i widzieliśmy bijące serduszko (radość i płacz ze szczęścia ) . Słowa pani dr - teraz tylko uważać na siebie i oszczędny tryb życia aby fasolka dobrze się rozwijała a w ciężkich pracach mąż ma wręczać ;)
Nastepna wizyta 7.11 - jak coś będzie się działo (oby nie ) to IP lub telefon do dr
Super, oby tak dalej! :))
 
Do góry