reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny, czy Wy też macie tak, że piersi Was bolą bardziej zaraz po obudzeniu się, czyli rano, a w ciągu dnia ten ból trochę mija? Oraz czy Wam też pękają naczynka w oczach? :confused::confused:
 
reklama
Ja tez nie stosuje żadnej diety...

Ale piękna pogoda, odebrałam Tymka, poszliśmy na spacer, po drodze wciągnął dwa pudełka malin za które zapłaciłam... 20 zł... Chryste...
 
Tez biorę ten femibion, dopóki wyniki krwi mam dobre to unikam żelaza... ale w poprzedniej ciąży miałam taka anemię, ze nawet podczas porodu (!) krew mi pobierali i się zastanawiali czy mi nie przetoczyć jednostki po porodzie
Ja w ciąży miałam złe wyniki krwi i cała ciążę brałam ta.rdyferon na receptę. W tej podejrzewam, że będzie tak samo, bo przed ciążą brałam żelazo (miałam je bardzo poniżej normy i rodzinna mi zaleciła). Na razie czekam na wizytę i zapytam swojego gina czy dalej brac czy czekamy na wyniki krwi.
 
Witam wszystkie dziewczyny :-) Czytam Was już od jakiś dwóch tygodni ale bałam się napisać bo dopiero dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa. Lekarz potwierdziła ciążę i widzieliśmy już z mężem serduszko. OM 7.09, przewidywany termin porodu 13.06. Mam już w domu synka który w lutym skończy 4 latka. Czytam o Waszych problemach i bardzo współczuję dziewczynom z plamieniami [emoji17] Czy wasi lekarze też są tacy restrykcyjni? Moja zabrania mi cukru w jakiejkolwiek postaci bo podobno wszelkie wady serca są przez cukier. Zabrania chipsów, kurczaka, tylko wołowinę o ryby najlepiej ale oczywiście sprawdzone. A i co najdziwniejsze to antyperspirantu też zabroniła.. w pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza który poprostu mówił że można wszystko byle by z umiarem.
Cześć witaj w naszym gronie!

Szczerze to ja bym drugi raz do takiego lekarza nie poszła..
 
Dziewczyny a ma ktoras z Was biegunk e? Ja już dzisiaj z 5raz w toalecie...przeważnie jak coś zjem to za 15 minut toaleta [emoji85] czy wegiel aktywny można w ciąży?
 
reklama
Do góry