reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Słyszałaś serduszko?
Mój lekarz powiedział, że nie można narazie słuchać serduszka,bo to niebezpieczne dla maleństwa... któraś z Was też tak ma?
Ja byłam w 6+3 i słuchałam serduszka, ale tylko przez chwilę do pomiaru tętna. Podobno teraz słuchają od 8 tyg. Ale nie ma dokładnych prac na ten temat więc zależy od lekarza
 
Hejka to i ja przywitam się nieśmiało. Ostatnią miesiączkę miałam 18.09 więc termin porodu z kalendarzy wychodzi 26.06 a jak będzie czas pokaże. Po domu biega mi 17 miesięczny szkrab, jest to ogólnie moja 3 ciąża z tym że pierwsza stracona w 7 tygodniu. Teraz niby na razie wszystko jest oki. Wizytę mam na 30.10 więc jeszcze trochę poczekam.
LittleCherry, nie ściągaj ode mnie! U mnie OM 17.09 i ... też 17 mies. szkrab :D
Trzymam kciuki! :))
 
Właśnie oddzwoniła. Powiedziała że jeśli to są delikatne plamienia to mam odpoczywać i przyjechać w czwartek a jakby cokolwiek się działo zaczęło mocno boleć albo krwawienie było by coraz mocniejsze to mam dzwonić i wtedy umówimy się na jutro do szpitala bo tam jutro przyjmuje.
 
Ja biorę, kupiłam specjalnie takie co od 1 dnia można brać.
Dziewczyny weźcie mi powiedzcie czy któraś z was coś widziała na koniec 5 tyg. Help, wariuje i nie wiem czy iść szybciej do gin czy nie. Beta ponad 1000
Jak miałam 4+5 widziałam sam pęcherzyk bez ciałka żółtego, potem 5+5 był już zarodek z akcją serduszka
 
Ja nie biorę jeszcze witamin tylko dha. Staram się zdrowo odżywiać, żelazo i witaminę D mam w normie, więc dopiero po 12 tyg. Wprowadzę jakieś witaminki. Z córką cała ciąże brałam, ale teraz muszę brać metylowana formę kw. foliowego. niestety nie ma suplementów bez dodatkowego kwasu w SKŁADZIE, a nie chce brać tak dużej dawki folianow
 
reklama
Skoro też jedynie widzieliście, a nie sluchaliscie, to może rzeczywiście nie jest wskazane tak wczesne podsluchiwanie. Mi lekarz powiedział, że to jest taka fala, że nie powinno się tak młodego płodu narażać na nią i że chwilę poczekamy z podsluchiwaniem. Ale ile to już nie zapytałam. :)

Był o tym artykuł u mamyginekolog albo któregoś z tych lekarzy. Żr niby nie ma wyprostować badań zrobionych, ale może rak być ze jest to szkodliwe. Mi mój puścił, ale teraz jak pomyśle to nie słuchałam więcej na żadnym usg e poprzedniej ciąży
 
Do góry