reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej, ja wczoraj byłam na wizycie i trochę zmartwil mnie lekarz. Poprzednio z usg wychodziła ciąża 4+6 a wczoraj 6+1, po równych 2 tygodniach :( co prawda były to inne aparaty USG, bo poprzednio byłam na NFZ a wczoraj prywatnie, miałam mieć wczoraj założona kartę ciąży i miał mi dać skierowanie na badania, a stwierdził że nie zakładamy i poczekamy jak się sytuacja rozwinie i mam przyjść 30.10.
Serduszko ładnie biło, ale mimo to zaniepokojona jestem i nie wiem jak te 2 tygodnie wytrzymam
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja jestem świeżak, wczoraj z testów dowiedziałam się o ciazy, w sumie po roku staran, z występującymi torbielami i niedojrzewajacymi jajeczkami, bez żadnej stymulacji bo lekarz dał nam czas na ciaze do końca roku :) Dziś czekam na betę, jeśli wszystko będzie to urodze pierwsze dziecko 23 czerwca 2020 wg kalendarza internetowego :)
 
Hej, ja wczoraj byłam na wizycie i trochę zmartwil mnie lekarz. Poprzednio z usg wychodziła ciąża 4+6 a wczoraj 6+1, po równych 2 tygodniach :( co prawda były to inne aparaty USG, bo poprzednio byłam na NFZ a wczoraj prywatnie, miałam mieć wczoraj założona kartę ciąży i miał mi dać skierowanie na badania, a stwierdził że nie zakładamy i poczekamy jak się sytuacja rozwinie i mam przyjść 30.10.
Serduszko ładnie biło, ale mimo to zaniepokojona jestem i nie wiem jak te 2 tygodnie wytrzymam


Będzie dobrze! Ja tez mam mnóstwo wątpliwości... Bo u mnie dopiero test wyszedł, dopiero czekam na betę... Uszy do góry!
 
Hej, ja wczoraj byłam na wizycie i trochę zmartwil mnie lekarz. Poprzednio z usg wychodziła ciąża 4+6 a wczoraj 6+1, po równych 2 tygodniach :( co prawda były to inne aparaty USG, bo poprzednio byłam na NFZ a wczoraj prywatnie, miałam mieć wczoraj założona kartę ciąży i miał mi dać skierowanie na badania, a stwierdził że nie zakładamy i poczekamy jak się sytuacja rozwinie i mam przyjść 30.10.
Serduszko ładnie biło, ale mimo to zaniepokojona jestem i nie wiem jak te 2 tygodnie wytrzymam
Hej, może faktycznie wina aparatów usg, na następnej wizycie zobaczysz, nie stresuj się na zapas, tylko dbaj o siebie :) U mnie też serduszko bije i też nie mam karty ciazy jeszcze dopóki badań nie zrobię tak mi przynajmniej powiedziała:) też mam następną wizytę 30 ;) trzymam kciuki :)
 
Ewoka a czego Teraz robiłaś betę, lekarz Ci kazał? Czy tak dla siebie zrobiłaś? W którymś tygodniu ponoć wzrost bety spada, ale nie wiem w którym, jaką mialas 4 października?
 
reklama
a u mnie tak jak poprzednio...
żadnych mdłości itp...

w zasadzie czuje się całkiem normalnie, tylko coś mnie dzisiaj od samego rana głowa boli, a u mnie to się zawsze rozkręca w migrenę... na codzień pomaga mi ibuprom, a tu klapa teraz...

aaa i jeszcze jedno... suplementuję się pregną, ale od 3 dni lata mi powieka, jakbym niedobór miała jakiegoś mikroelementu [emoji43] odżywiam się normalnie i teraz nie wiem, czy za mało tej suplementacji i czy powinnam jeszcze coś wdrożyć [emoji33] wizytę mam dopiero w środę [emoji43][emoji43]

Eseme - ja tez mam migreny i to totalne. Lekarz pozwolił mi przy takim bólu wziąć jedna tabletkę ibupromu
 
Do góry