reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja tez 34 Lata, 2 corki w wieku 12 I 6 lat. Licze na synka ale dla corki mam juz imie[/QUOTE]

Hehe... ale super [emoji2956][emoji2956]

Ja za to liczę na córkę... jak coś to się wymienimy [emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Ja tez 34 Lata. 2 corki w wieku 12 I 6 lat.
Objawow caly podrecznik, najtrudniejsza ciaza z wszystkich 3.

a u mnie tak jak poprzednio...
żadnych mdłości itp...

w zasadzie czuje się całkiem normalnie, tylko coś mnie dzisiaj od samego rana głowa boli, a u mnie to się zawsze rozkręca w migrenę... na codzień pomaga mi ibuprom, a tu klapa teraz...

aaa i jeszcze jedno... suplementuję się pregną, ale od 3 dni lata mi powieka, jakbym niedobór miała jakiegoś mikroelementu [emoji43] odżywiam się normalnie i teraz nie wiem, czy za mało tej suplementacji i czy powinnam jeszcze coś wdrożyć [emoji33] wizytę mam dopiero w środę [emoji43][emoji43]
 
Ja też oczekuje 3 dzieciątko :) męża prosiłam chyba z 3 lata, już straciłam nadzieję a tu proszę, w najmniej oczekiwanym momencie zmienił zdanie :) maluchy maja 9 i 6 lat :)
Mnie dziś obudzil najpierw pęcherz w środku nocy a teraz mnie mdli i w sumie dalej mam zachcianki na warzywa. Zaraz lecę po dynię, będzie zdrowa zupka :)

jeny dziewczyny... jak dobrze, że jest tu ktoś z inną dwójką na pokładzie [emoji255][emoji255]

już się zaczęłam zastanawiać, że mi się coś na mózg rzuciło z tym 3 skarbem [emoji7][emoji7]

u Nas jakoś spontanicznie wyszła decyzja... wcześniej się w ogóle nad tym nie zastanawialiśmy i nawet nie rozważaliśmy i jakoś tak od kilku miesięcy zaczęliśmy to rozważać... potem przyszły wakacje i wyjazdy, wiec nadal niezbyt dobry moment i w końcu się zdecydowaliśmy na wyciągnięcie spirali... i stwierdziliśmy, że jak do grudnia się uda to super, a jak nie to się zastanowimy dalej, no bo jednak dwudziestka już nie jestem [emoji1787][emoji1787]

a byście Nas widziały przed wyjęciem spirali przed gabinetem, chyba ze trzy razy odchodziliśmy, ze jednak nie i wracaliśmy, jakbyśmy coś z głowa mieli [emoji2957][emoji2957]
no i tak na początku sierpnia wyciągnęłam wkładkę i w drugim cyklu II kreski...
 
Dziewczyny a monitorujecie wagę? Bo ja w tej ciąży mam taki zamiar, ale nie wiem co ile tygodni najlepiej spisywac. W poprzedniej przytyłam 20kg (bo cały czas jadłam słodkie, ale startowałam z niedowagi). Pomimo, że szybko zrzucilam to jednak pod koniec czułam te kilogramy i w tej nie chce tak dużo przytyc. Jak mam wejść na wagę to aż się trzese.
 
jeny dziewczyny... jak dobrze, że jest tu ktoś z inną dwójką na pokładzie [emoji255][emoji255]

już się zaczęłam zastanawiać, że mi się coś na mózg rzuciło z tym 3 skarbem [emoji7][emoji7]

u Nas jakoś spontanicznie wyszła decyzja... wcześniej się w ogóle nad tym nie zastanawialiśmy i nawet nie rozważaliśmy i jakoś tak od kilku miesięcy zaczęliśmy to rozważać... potem przyszły wakacje i wyjazdy, wiec nadal niezbyt dobry moment i w końcu się zdecydowaliśmy na wyciągnięcie spirali... i stwierdziliśmy, że jak do grudnia się uda to super, a jak nie to się zastanowimy dalej, no bo jednak dwudziestka już nie jestem [emoji1787][emoji1787]

a byście Nas widziały przed wyjęciem spirali przed gabinetem, chyba ze trzy razy odchodziliśmy, ze jednak nie i wracaliśmy, jakbyśmy coś z głowa mieli [emoji2957][emoji2957]
no i tak na początku sierpnia wyciągnęłam wkładkę i w drugim cyklu II kreski...


Ja też mam juz dójkę :) 2 chłopców (7 i 5) - nie tylko Tobie odbiło :D Mi też :) Marzy mi się córka, ale i tak już przyjaciółka pyta czy mam imię dla 3 chłopaka ;)
 
a u mnie tak jak poprzednio...
żadnych mdłości itp...

w zasadzie czuje się całkiem normalnie, tylko coś mnie dzisiaj od samego rana głowa boli, a u mnie to się zawsze rozkręca w migrenę... na codzień pomaga mi ibuprom, a tu klapa teraz...

aaa i jeszcze jedno... suplementuję się pregną, ale od 3 dni lata mi powieka, jakbym niedobór miała jakiegoś mikroelementu [emoji43] odżywiam się normalnie i teraz nie wiem, czy za mało tej suplementacji i czy powinnam jeszcze coś wdrożyć [emoji33] wizytę mam dopiero w środę [emoji43][emoji43]

Możesz brać magnez, nie zaszkodzi a powieka przestanie latać ;)
 
Dziewczyny a monitorujecie wagę? Bo ja w tej ciąży mam taki zamiar, ale nie wiem co ile tygodni najlepiej spisywac. W poprzedniej przytyłam 20kg (bo cały czas jadłam słodkie, ale startowałam z niedowagi). Pomimo, że szybko zrzucilam to jednak pod koniec czułam te kilogramy i w tej nie chce tak dużo przytyc. Jak mam wejść na wagę to aż się trzese.

ja też mam plan jednak monitorować i wagę i to co jem... nie jestem jakąś chudzinką niestety i tak do więcej niż 75 (to by było tak 10/11 na +) na koniec bym nie chciała dojść, ale wiem że będzie ciężko, bo ja KOCHAM JEŚĆ [emoji2957][emoji7][emoji7][emoji2957]
 
a na wakacje tak ładnie ważyłam już 61/62 i po wakacjach 64/65 - lody i piwo mi poszło w (_)(_) [emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Dzisiejsze wyniki bete 37512
Według kalkulatora przyrostu i ostatniej bety która robiłam 4 października przyrost jest za niski, ale mieści się w granicach 6tygodnia. Z lekarzem to skonsultuje jak będę na wizycie.
TSH mnie martwi mam 3,050 Max jest co prawda 5,33 ale według przypisy do kobiet w ciazy w 1 trymestrze granicą jest do 2,32
 
Do góry