reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Na 20.06.2020. ja bym się umówiła na twoim miejscu za tydzien-dwa. Bo u mnie dziś tylko mała kropka była, także mam nadzieję że za półtora tygodnia będzie już może serduszko.

Kochana ja też miałam na początku bardzo słaba kreskę. W dniu spodziewanej miesiączki miałam taką aby aby. A poprzednia słaba kreska za miesiąc kończy 4 lata i smacznie już sobie śpi :D

I tak zrobię [emoji846] w piątek albo sobotę zrobię jeszcze raz test i się umówię za tydzień lub dwa [emoji846]
 
reklama
Witam Was wszystkie, ja tez się przywitam.

Termin mam na polowe czerwca. Jeszcze nie byłam u ginekologa, wizytę mam umówiona na środę i mam nadzieję, że zobaczę już [emoji3590]

To będzie Nasz trzeci szkrab. Mam dwójkę synów 8 i 6 lat. Wybór był świadomy, nie żadna niespodzianka [emoji2957] Mam 34 lata.

Z objawów to na razie ból (.)(.) i dwie kreski na teście [emoji854] poza tym strasznie mi się chce spać [emoji99][emoji99]

Od 7.45 siedzę u fryzjera [emoji1787] bo tylko taki termin był u mojej ukochanej fryzjerki. Już patrzyć nie mogłam na siebie, to się zrobię na bóstwo a co.. [emoji2957]
 
Witam Was wszystkie, ja tez się przywitam.

Termin mam na polowe czerwca. Jeszcze nie byłam u ginekologa, wizytę mam umówiona na środę i mam nadzieję, że zobaczę już [emoji3590]

To będzie Nasz trzeci szkrab. Mam dwójkę synów 8 i 6 lat. Wybór był świadomy, nie żadna niespodzianka [emoji2957] Mam 34 lata.

Z objawów to na razie ból (.)(.) i dwie kreski na teście [emoji854] poza tym strasznie mi się chce spać [emoji99][emoji99]

Od 7.45 siedzę u fryzjera [emoji1787] bo tylko taki termin był u mojej ukochanej fryzjerki. Już patrzyć nie mogłam na siebie, to się zrobię na bóstwo a co.. [emoji2957]
Ja tez 34 Lata. 2 corki w wieku 12 I 6 lat.
Objawow caly podrecznik, najtrudniejsza ciaza z wszystkich 3.
 
Dziewczyny a jak u Was z temperaturą kąpieli? Zawsze odkręcałam gorąca wodę na maca, teraz wiadomo jest to nie wskazane.... Latem może jeszcze byłoby ok, ale jesienią i zimą ? Brrrr zimno mi na myśl o prysznicu
Ja niestety pożegnalam się z wanna i teraz tylko prysznic biorebo w wannie to zawsze temp. 41 stopni miałam. A teraz prysznic 37/38.
 
Ja też oczekuje 3 dzieciątko :) męża prosiłam chyba z 3 lata, już straciłam nadzieję a tu proszę, w najmniej oczekiwanym momencie zmienił zdanie :) maluchy maja 9 i 6 lat :)
Mnie dziś obudzil najpierw pęcherz w środku nocy a teraz mnie mdli i w sumie dalej mam zachcianki na warzywa. Zaraz lecę po dynię, będzie zdrowa zupka :)
 
reklama
Po długiej walce z telefonem udało mi się ustawić polską klawiaturę
Ja też oczekuje 3 dzieciątko :) męża prosiłam chyba z 3 lata, już straciłam nadzieję a tu proszę, w najmniej oczekiwanym momencie zmienił zdanie :) maluchy maja 9 i 6 lat :)
Mnie dziś obudzil najpierw pęcherz w środku nocy a teraz mnie mdli i w sumie dalej mam zachcianki na warzywa. Zaraz lecę po dynię, będzie zdrowa zupka :)
Pęcherz lepszy niż najlepszy budzik
 
Do góry