reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Napar z imbiru, sucharki, chrupki kukurydziane, migdały. Jeść często małe porcje, nie dopuszczać do uczucia głodu. Koniec pomysłów. Czasem nie działa nic [emoji3525]

Ma któraś z Was zawroty głowy? Ja dziś odczuwam, a zaraz trzeba wychodzić do pracy...

Ja miałam dziś tez. Nagle tak ciemno mi się zrobiło przed oczami i aż musiałam usiąść.
Ale ja Milan dziś kiepska noc bo Tysiek mój nie chciał spać a między 3-4 stał na parapecie i pukał e szybę także u mnie może być zmęczenie
 
reklama
Hej dziewczyny :) Ostatnia miesiączkę miałam 6go września. 9 września wyszedł mi test pozytywny. Byłam 2 razy na beta hcg. 10go 158 i później 12go 440 wiec chyba dobrze przyrasta. Bylam u ginekologa wczoraj , dostałam skierowanie na usg. Zapisałam się na 24 października. Ogolnie nic mi nie dolega, wogole nie mam ciążowych objawów. Jedyne co to od tygodnia jestem chora ;( boli mnie gardło i zatoki mam zatkane. Ratuje się domowymi sposobami bo lekarz nie polecał żadnych leków z apteki w tak wczesnej ciąży. Mam nadzieje ze zostanę z wami do końca :)

Spróbuj takie naturalne lekarstwa z Rossmana czy apteki *spam*. Ja się nimi leczyłam :)

A i chyba błąd Ci się wkradł w opis :p
 
Ja sie z wami żegnam. Beta z zeszłego tygodnia 3420, beta z wczoraj 3350, także już spada. Pani Doktor kazala czekać do 10 dni na samoistne poronienie, jeśli nie nastąpi, to do szpitala na czyszczenie.
Życzę wam szczęśliwych ciąż, jak najmniej bolesnych rozwiązań i wszystkiego dobrego.
 
Ja sie z wami żegnam. Beta z zeszłego tygodnia 3420, beta z wczoraj 3350, także już spada. Pani Doktor kazala czekać do 10 dni na samoistne poronienie, jeśli nie nastąpi, to do szpitala na czyszczenie.
Życzę wam szczęśliwych ciąż, jak najmniej bolesnych rozwiązań i wszystkiego dobrego.
[emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525] tulam mocno
 
Ja sie z wami żegnam. Beta z zeszłego tygodnia 3420, beta z wczoraj 3350, także już spada. Pani Doktor kazala czekać do 10 dni na samoistne poronienie, jeśli nie nastąpi, to do szpitala na czyszczenie.
Życzę wam szczęśliwych ciąż, jak najmniej bolesnych rozwiązań i wszystkiego dobrego.
Bardzo Ci współczuję 3maj się mocno ...
 
Strasznie mi przykro [emoji20][emoji20][emoji20]
Ja sie z wami żegnam. Beta z zeszłego tygodnia 3420, beta z wczoraj 3350, także już spada. Pani Doktor kazala czekać do 10 dni na samoistne poronienie, jeśli nie nastąpi, to do szpitala na czyszczenie.
Życzę wam szczęśliwych ciąż, jak najmniej bolesnych rozwiązań i wszystkiego dobrego.
 
Ja sie z wami żegnam. Beta z zeszłego tygodnia 3420, beta z wczoraj 3350, także już spada. Pani Doktor kazala czekać do 10 dni na samoistne poronienie, jeśli nie nastąpi, to do szpitala na czyszczenie.
Życzę wam szczęśliwych ciąż, jak najmniej bolesnych rozwiązań i wszystkiego dobrego.
Współczuję Ci :( trzymaj się;*
 
reklama
Ja dziś byłam u lekarza , potwierdził tylko ciążę .. na USG jeszcze pewnie sobie poczekam .
Mieszkam za granica i tutaj jest trochę inaczej :( dopiero dostanę wizytę między 8 a 14 tygodniem ciąży ...
Mieszkam w małym miasteczku i tu nawet prywatnego ginekologa nie mamy , najbliżej Dublin ale to koszt około 150e .. dlatego narazie pozostaje mi czekać :(
 
Do góry