reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
A ja wam nawet trochę zazdroszczę, bo gdybym miała te mityczne ciążowe mdłości, to chyba bym się trochę uspokoiła. ;) Wiem, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i mając je na pewno nie byłabym zachwycona...
 
Mnie mdłości nie męczą, ale dzisiaj jakoś dziwnie się czuję, nawet nie wiem jak to określić...katar mnie męczy, czuje się chora i senna. Po ostatniej porcji mleka z miodem i czosnkiem strasznie się źle czułam. Więc stawiam tylko na eferalgan i zaraz irigasin. A jeszcze mój syn ma też jakis gorszy dzień [emoji85]
 
Mnie mdłości nie męczą, ale dzisiaj jakoś dziwnie się czuję, nawet nie wiem jak to określić...katar mnie męczy, czuje się chora i senna. Po ostatniej porcji mleka z miodem i czosnkiem strasznie się źle czułam. Więc stawiam tylko na eferalgan i zaraz irigasin. A jeszcze mój syn ma też jakis gorszy dzień [emoji85]
Spróbuj imbiru, też jest bardzo dobry na przeziębienia. :)
 
o_O! A gdzie zamierzasz rodzić? Ja córkę rodziłam w Pszczynie, ale po przejściach tam zastanawiałam sie nad Żorami, bo mieszkam w takiej wsi jak Radostowice i mam prawie tak samo do Żor jak i do Pszczyny. :)
Jejku, nie zastanawiałam się nad tym jeszcze. Słyszałam dobre opinie o Żorach. Byłam jakiś czas temu na oddziale położniczym, aby sprawdzić drożności jajowodów i powiem Ci, że byłam pozytywnie zaskoczona. Było tam mnóstwo młodych dziewczyn w koszulkach z napisem 'położona' i były one pełne werwy i z pozytywnym uśmiechem na twarzy. Porozmawiam z moją ginekolog, ale rzeczywiście może te Żory to dobry pomysł
Na kiedy masz termin?
 
Czy mogę się Wam wyżalić? Jest mi dziś strasznie źle... Siedzę w pracy, płakać mi się chce, strasznie mi smutno i brzuch mnie boli... Czy Was też boli podbrzusze? Bo strasznie mnie to martwi, szczególnie że przestały bolec cycki...

Nie wiem jak i czy wytrzymam do wizyty 17.10... :confused2:
 
reklama
Do góry