reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Cześć czy mogę spytać skąd jesteś? Widzę, że mamy to samo laboratorium SLA :)
Ja dziś odebrałam drugą betę i pokazuje 1350 urosła od soboty o 1000 aplikacja pokazuje, że jestem 4+4 :)
Ja wczoraj odebrałam betę . Jutro pójdę powtórzyć - zobaczymy. Wizytę mam w piątek ale myślę że będzie to za wcześnie dziś 4t6dZobacz załącznik 1031466
Cześć czy mogę spytać skąd jesteś? Widzę, że mamy to samo laboratorium SLA :)
Ja dziś odebrałam drugą betę i pokazuje 1350 urosła od soboty o 1000 aplikacja pokazuje, że jestem 4+4 :)
 
reklama
Nie martw się nie ty jedna ;) w ogóle to forum jest super. Cała pierwszą ciążę tutaj "przesiedziałam" i też z dziewczynami się wspieralysmy i dzielilysmy zdjęciami USG, troskami, kompletowaniem wyprawek itd.. a teraz przeszłam tu z działu staraczek, gdzie też są świetne dziewczyny, bardzo wspierające się wzajemnie. Nikt po prostu nie zrozumie drugiej osoby lepiej niż osoba która przechodzi przez to samo w tym samym czasie. Głowa do góry i daj jutro znać po lekarzu co i jak!!!

Dam znać na pewno.
Nie sądziłam, że tak szybko polubie to miejsce.
 
Cześć wszystkim.
Małymi kroczkami podczytuje Was i postanowiłam dołączyć. Ostatnia miesiączka 6.09, test ciążowy wykonałam przed terminem @ dokładnie w 28 dc (cykle 31 dni) wyszedł pozytywny, tego samego dnia zrobiłam bete i wynosiła 122. Radość ogromna tym bardziej, że staramy się o dzidzie juz długo, ja dodatkowo mam niedoczynność tarczycy.
Nie powtarzała bety i byłam spokojna, ale dziś nie dość, że dopadło mnie przeziębienie to w dodatku pobolewa mnie podbrzusze, tak jakbym za chwilę miała dostać miesiączke. Strasznie się boję..., czy któraś z Was tak miała?
Dodam że biorę duphaston 2 x dziennie.
To prawie jak ja bo ja ostatnią miesiączkę dostałam 7.09, betę zrobiłam na dwa dni przed spodziewanym okresem i wyszła 345, dziś czyli trzy dni później powtórzyłam i już jest 1350 :) polecam powtórzyć to badanie, od razu jest się spokojniejszym. Na kiedy masz wizytę? Bo ja dopiero 18.10 ;)
 
Bardzo martwi mnie ten ból brzucha, do tego stopnia, że zapisałam się jutro do ginekologa. Jest jeszcze wcześnie i wiem, że jeżeli coś ma być nietak to on mi nic nie pomoże, ale jakoś tak spontanicznie zareagowałam na ten ból.
Ja biorę fiorde na krtan i gardło, syrop z cebuli, herbata z miodem i plucze gardło szałwia. Do nosa mam sól morska, ale plukalam też dzisiaj raz fixinem (to samo co irrigasin)
Mnie cały czas boli brzuch - tak jak na okres. Dziś byłam u gin z racji ze plamienie się pojawiło i mnie uspokoił - to jest normalne, ze brzuch nas boli wszystko sie powiększa.
 
reklama
Do góry