reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

JA 5+5.OWULACJE miałam w 14-stym dc. W zeszłym tyg. 4+5 widziałam pecherzyk. Liczę na cud i że już coś zobaczę i będzie ok. Boję się badać hcg więc już sobie daruje chociaż bardzo mnie kusi. W piatek mialam2897
Jeśli nie będzie nic widać w piątek, to jeszcze nic straconego. Będę trzymać kciuki. :)
 
reklama
JA za was też będę trzymać. Jak coś to w przyszłą środę następną wizytę mam i już będę mieć pewność. A hcg robiłaś?
Nie, nie robię w ogóle bety. Do gina mialam też iść dopiero 23.10, ale już nerwowo nie wytrzymuję. ;) Jak nic nie będzie widać w piątek, to właśnie 23 będę znowu. Chyba że coś się będzie dziać po drodze, ale na razie wszystko jest ok.
 
Ja wczoraj odebrałam betę . Jutro pójdę powtórzyć - zobaczymy. Wizytę mam w piątek ale myślę że będzie to za wcześnie dziś 4t6d
Screenshot_2019-10-07-20-24-46.png
 
Byłam dziś na drugim beta HCG i teraz tylko odświeżam stronkę z wynikami choć wiem że będą najszybciej o 15...
Jeśli w sobotę wyszło 345 to ile dziś powinna wskazywać?
Jak będziesz miała wynik to tutaj wpisz i przeliczy ci
 
Tak bardzo się martwię. Mam nadzieję że dzidziuś będzie (bardzo długo na to czekaliśmy z mężem a syn juz "zaczyna "rozmawiać z "kropkiem" :) )
 
reklama
Do góry