reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a czy u Was w szpitalu jest opcja znieczulenia przy porodzie SN?
U mnie opcja jest, ale na początku było za wcześnie a jak mi podali oksytocyne to już było za późno. A oksytocyne to najgorsze co może być przy porodzie SN niestety zero przerwy między skurczami i ogromny ból, a i musi być wolny anestezjolog.
Wizyty jeszcze nie mam, czekam zazwyczaj 1-2 dni, mam przyjść w 7 tyg, ale chyba jednak pojde skonsultować bo umrę ze stresu:( dzięki za odp.
A nie masz dupka? Lepiej iść do lekarza, bo jak poda coś na podtrzymanie to będzie dobrze. A może jakies naczynko pękło skoro tylko jedna plamka. Umawia wizytę i daj znać. Trzymam kciuki
 
U mnie opcja jest, ale na początku było za wcześnie a jak mi podali oksytocyne to już było za późno. A oksytocyne to najgorsze co może być przy porodzie SN niestety zero przerwy między skurczami i ogromny ból, a i musi być wolny anestezjolog.

A nie masz dupka? Lepiej iść do lekarza, bo jak poda coś na podtrzymanie to będzie dobrze. A może jakies naczynko pękło skoro tylko jedna plamka. Umawia wizytę i daj znać. Trzymam kciuki
Zgadzam się. W tej ciąży nie podpiszę zgody na podanie oksytocyny choćby skały srały
 
reklama
Byłam dziś na drugim beta HCG i teraz tylko odświeżam stronkę z wynikami choć wiem że będą najszybciej o 15...
Jeśli w sobotę wyszło 345 to ile dziś powinna wskazywać?
 
Do góry