reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja też dziś po wizycie, wg Om 7+0. Nie wiem dokładnie co jest na tym USG, moze wy wiecie? :) bo lekarz trochę mimoza a poszłam do niego bo chciałam już dziś potwierdzić. Ale bardzo się cieszę bo poprzednim razem dwa lata temu było puste jajo plodowe.
IMG_20191011_124640.jpeg
 
reklama
Ja też dziś po wizycie, wg Om 7+0. Nie wiem dokładnie co jest na tym USG, moze wy wiecie? :) bo lekarz trochę mimoza a poszłam do niego bo chciałam już dziś potwierdzić. Ale bardzo się cieszę bo poprzednim razem dwa lata temu było puste jajo plodowe.

super, ze wszystko super :)
o, jak skończyłaś 7tydz to na kiedy masz termin?
 
Wiem jak to jest. Ja po każdej stracie mówiłam to już ostatni raz. Mój mąż o ostatniej w ogóle nie chce o tym mówić. A najgorzej jak podczas imprez ktoś palnie kiedy będzie następne albo na co czekacie. Esh niby teraz się cieszy, ale wiem, że bardzo się martwi i dopóki nie będzie trzymać w rękach swojego maleństwa to będzie się martwić razem ze mną. Jesteśmy tu jeżeli chcesz się wyzalic
Dobrze Cie rozumiem... Głupie pytania kiedy następne, albo synek już dwa latka to przydałoby mu się rodzeństwo...tylko tacy ludzie nie zdają sobie sprawy że się starasz a albo nie możesz zajść albo jesteś po poronieniu...eh też mi się płakać chce i nie wiem co będzie gdyby teraz było coś nie tak [emoji31]
 
Ja też dziś po wizycie, wg Om 7+0. Nie wiem dokładnie co jest na tym USG, moze wy wiecie? :) bo lekarz trochę mimoza a poszłam do niego bo chciałam już dziś potwierdzić. Ale bardzo się cieszę bo poprzednim razem dwa lata temu było puste jajo plodowe.
Zobacz załącznik 1032669
Nie wiem co jest na USG [emoji85] ale myślę że wszystko jest dobrze [emoji4] gratulacje
 
Ja też dziś po wizycie, wg Om 7+0. Nie wiem dokładnie co jest na tym USG, moze wy wiecie? :) bo lekarz trochę mimoza a poszłam do niego bo chciałam już dziś potwierdzić. Ale bardzo się cieszę bo poprzednim razem dwa lata temu było puste jajo plodowe.
Zobacz załącznik 1032669
No ja widzę piękny zarodek tylko jakoś słabo opisane te wymiary. Ale na pewno jest dobrzegratulacje
 
reklama
Do góry