reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Halooo dziewuszki :),
mamy zęba jutro syncio kończy 7 miechów, a dziś znalazłam sprawcę wczorajszego płaczu. Mój ma teraz skok... pełza i idzie mu to całkiem całkiem ;), jak chce się do czegoś dostać to da sobie radę. Dieta rozszerzona :), uwielbia zupki warzywne, i wszystko co ma marchewkę, owoce tez zje ale jak kwaśne to się złości. Chrupki kukurydziane te długie bardzo lubi. Nadal mamy cyca :), waży 8400 i ma 76 cm.
Na szczęście mało się nosimy :)... choć czasem bywały dni gdy był nieodkładalny.. ale wtedy do chusty i każdy zadowolony, albo do wózka, bo lubi jeździć.
Dla mam co chcą mieć małą różnice wieku brać się do roboty.. nie ma nic piękniejszego jak dzieciaki, które się razem wychowują.. między córkami jest niecałe dwa lata i od zawsze są razem i tak cudownie się chowają i dogadują...
@Sundeep z wyczytanego słowa widzę, że kryzys u Ciebie. Ale trzymam kciuki za Was(z facetami czasem tak jest że to straszne dzieci i nie radzą sobie z byciem dorosłym, głową rodziny). No i trzymam kciuki by wrócił po rozum do głowy. Aaa jeśli fotka jest za duża to spróbuj ją przyciąć chyba każdy tel ma już edytor.. a jeśli masz whatsapp to załącz jakieś foto z tej galerii whatsapp automatycznie zmniejsza fotki.
@Vingaa jaka śliczna córcia :).
@AS39 u nas też 3, ale u mnie nie ma czegoś takiego jak że zmęczony ... dzueci tatusia też potrzebują , więc się zajmuje a ja mam oddech. A jeśli chodzi o ospę, to ja bym tydzień nie puszczała..
@Sundeep ja też mam osobną ;). I ja śpię z młodym (bo my dalej na cycu i 2 karmienia nocne i z sypialni bym nie dobiegła). Ale jak mi z tym dobrze, młody zakwęka cycuś je i śpimy, a z tatusiem to jak w jaskini z niedzwiedziem ;).
Pozdrawiamy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! @annamariam @Elizabeth68 @Sundeep @Vingaa ...A wy tutaj?! Ile znajomych twarzy🤗jak się cieszę..Jak ja tęskniłem 😪😪😪mimo że synek jest naprawdę kochany i pozwala na wiele... To nawał obowiązków domowych i przy trójce to wieczorem często padam na twarz i na forum nie bylo czasu ..poprostu
Ściskam
To teraz będę tu zaglądać 😉
 
U nas też marudzenie i płacze a później ruchowy postęp więc skok jak nic [emoji846] super że mały tak pięknie przybiera [emoji846] a jak dziewczynki reagują na brata? Pomagają? Isia póki co wciąż oczarowana i przeświadczona że ją uwielbia z całej rodziny najbardziej [emoji6][emoji1787][emoji3059]

Halooo dziewuszki :),
mamy zęba jutro syncio kończy 7 miechów, a dziś znalazłam sprawcę wczorajszego płaczu. Mój ma teraz skok... pełza i idzie mu to całkiem całkiem ;), jak chce się do czegoś dostać to da sobie radę. Dieta rozszerzona :), uwielbia zupki warzywne, i wszystko co ma marchewkę, owoce tez zje ale jak kwaśne to się złości. Chrupki kukurydziane te długie bardzo lubi. Nadal mamy cyca :), waży 8400 i ma 76 cm.
Na szczęście mało się nosimy :)... choć czasem bywały dni gdy był nieodkładalny.. ale wtedy do chusty i każdy zadowolony, albo do wózka, bo lubi jeździć.
Dla mam co chcą mieć małą różnice wieku brać się do roboty.. nie ma nic piękniejszego jak dzieciaki, które się razem wychowują.. między córkami jest niecałe dwa lata i od zawsze są razem i tak cudownie się chowają i dogadują...
@Sundeep z wyczytanego słowa widzę, że kryzys u Ciebie. Ale trzymam kciuki za Was(z facetami czasem tak jest że to straszne dzieci i nie radzą sobie z byciem dorosłym, głową rodziny). No i trzymam kciuki by wrócił po rozum do głowy. Aaa jeśli fotka jest za duża to spróbuj ją przyciąć chyba każdy tel ma już edytor.. a jeśli masz whatsapp to załącz jakieś foto z tej galerii whatsapp automatycznie zmniejsza fotki.
@Vingaa jaka śliczna córcia :).
@AS39 u nas też 3, ale u mnie nie ma czegoś takiego jak że zmęczony ... dzueci tatusia też potrzebują , więc się zajmuje a ja mam oddech. A jeśli chodzi o ospę, to ja bym tydzień nie puszczała..
@Sundeep ja też mam osobną ;). I ja śpię z młodym (bo my dalej na cycu i 2 karmienia nocne i z sypialni bym nie dobiegła). Ale jak mi z tym dobrze, młody zakwęka cycuś je i śpimy, a z tatusiem to jak w jaskini z niedzwiedziem ;).
Pozdrawiamy
 
Ostatnia edycja:
co do Orzeszka, to już duży chłopiec - 8 miesiecy ma :) i właśnie przechodzimy etap "mama jest moim caaaałym światem" wiec na krok odejść nie mogę, wszystko w tandemie robimy. Eh ❤️

Kolaże66-001.jpg
 
Ostatnia edycja:
Super Cię czytać [emoji3590] trzymałam.i nadal trzymam za Ciebie mocno kciuki. Żałuję że nie na Cię już na zamkniętym [emoji3525]
No u nas byla trochę grubsza sprawa, ale nawet nie chce juz o tym myśleć on wie, że to byl ostatni raz i jeżeli sytuacja sie powtorzy to nie będzie wybacz i zostanie sam, bo nawet jego rodzina stoi po mojej stronie i powiedzieli, że w razie czego mi pomogą a on niech sobie wtedy radzi sam. Przykre tym bardziej, że chcialby jeszcze jedna dziecko i to mozliwie z małym odstępem wieku, ale jak tunsie starać jak nie chce pomóc przy dzieciach w domu coś pomoże, ale też nie bez gadania...
 
Moj podobnie ruchowo . A powiem ci ze zdarza sie ze dziecko omija etap rozeoju raczkowania. Tak bylo u moich dwóch starszych synkow. Szybko chodzili za to: najstarszy 10 miesięcy, drugi za 13 miesięcy.
Teraz mam inny dylemat
W przedszkolu jest ospa
I nie wiem czy puścić ich czy w domu zostawić?
i jaką decyzję podjęłaś? ogólnie to cieżki dylemat, ale ja bym chyba się jednak wstrzymała, te nasze dzieci to jeszcze takie malutkie, gdyby chociaż te dwa lata były to może...
 
Hej dziewczyny! @annamariam @Elizabeth68 @Sundeep @Vingaa ...A wy tutaj?! Ile znajomych twarzy[emoji847]jak się cieszę..Jak ja tęskniłem [emoji25][emoji25][emoji25]mimo że synek jest naprawdę kochany i pozwala na wiele... To nawał obowiązków domowych i przy trójce to wieczorem często padam na twarz i na forum nie bylo czasu ..poprostu
Ściskam
To teraz będę tu zaglądać [emoji6]
Dziewczyny "wyszły" przywitać Sundeep :) a tak to jesteśmy na zamkniętym, ostało się nas 40 regularnie piszących [emoji4]
Buziaki Sylwuniaa [emoji8][emoji846]
 
reklama
Do góry