reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Na pewno będę dłużej niż tyle dni, ale jak to ubezpieczenie ogarnąć? Z jakiej to jest racji i gdzie to zglaszalas? Dobrze wiedzieć! :)
Ja mam w pracy wykupione ubezpieczenie grupowe z PZU, jak dostałam wypis ze szpitala to weszlam na stronę PZU i tam jest zakładka zgłoś szkodę na zdrowiu chyba czy coś takiego i postepujesz po kolei wg instrukcji, będziesz potrzebowała skan dowodu osobistego i wypisu ze szpitala 😊
 
reklama
Hej, już mam normalnie dość, od trzech dni boli mnie brzuch w dole i nie mam skurczy, nic się nie rozwiera, ... Byłam u ginekologa i nic się nie dzieje. A 9ego położą mnie do patoli jak nic się nie zadzieje, a ja czuję że wcale się Maks do mnie nie wybiera :(
może spróbuj się zrelaksować? Poproś męża o masaż albo zrób sobie ciepła kąpiel.
Nie stresuj się do 9 jeszcze trochę czasu zostało 🙂🙂
 
Jak mnie tu dawno nie było. Widzę że wszyscy pooowoli do przodu. Bardzo powoli jak u mnie :-) ja dziś 40+0 i nic, u lekarza to już planowałam zostawić własną szklankę na herbatkę bo od 3 tygodni jestem na wizycie i KTG po dwa razy w tygodniu, takie standardy.
 
Jak mnie tu dawno nie było. Widzę że wszyscy pooowoli do przodu. Bardzo powoli jak u mnie :-) ja dziś 40+0 i nic, u lekarza to już planowałam zostawić własną szklankę na herbatkę bo od 3 tygodni jestem na wizycie i KTG po dwa razy w tygodniu, takie standardy.
Hehe a dlaczego masz tak często ktg?
 
Hej dziewczyny ja wczoraj bylam na ktg i na zapis planowanej cesarki no cóż terminu mały nie dotrzymał dziś w nocy odeszły mi wody Dawidek urodził się dziś o 9.05 z wagą 3920 i długości 58 cm. Podjada i śpi. Mnie podnieśli już o 17 na nogi odpoczywamy teraz. Ciężko było ze znieczuleniem nie mogli się dobrze wkuć
 
reklama
Do góry