reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Moje dziecko kręci się dzisiaj calutki dzień... Nie wiem o co chodzi, może to dlatego, że ja jestem dzisiaj bez energii i przeleżałam pół dnia na kanapie? 🤔 było już dziś pytanie o ruchy, ale czy Wasze maluchy też potrafią się wiercić całymi dniami a ruchy są bolesne? Mi już trochę niedobrze od tego wiercenia... Ehh, no i oczywiście każde odejście od normy wzbudza już we mnie niepokój 🙄
 
@Nerwicówka35
Tak. Mnie też stresują ekstremalne zachowania dziecka. Choć wolę jak się wierci ponad miarę niż gdy jest zbyt spokojny. U mnie jednak działa to odwrotnie. Gdy ja nie mam na nic siły to i mały się nie wierci. Na szczęście było już kilka spokojnych dni a potem ruchu wracały do normy więc już trochę mniej panikuję🙂 PS. Ruchy małego faktycznie czasem bolą. Czasem gdy spotka mnie to w czasie chodzenia to aż staję na palcach i próbuję przeczekać😄
 
Eee... to jak ty już wstałaś i to bez problemu to jestem pod wrażeniem 👍 Teraz to już z górki🙂
Uważaj z chodzeniem ja tak miałam że położna pomogła mi wstać do łazienki pod prysznic wyszłam o własnych siłach dużo chodziłam obciążyła kręgosłup 1 dnia że nóg na łóżko niemoglam podnieść na najniższym poziomie także lepiej powoli żeby nieprzedobrzyc. Zdrówka życzę
 
Eee... to jak ty już wstałaś i to bez problemu to jestem pod wrażeniem 👍 Teraz to już z górki🙂
Uważaj z chodzeniem ja tak miałam że położna pomogła mi wstać do łazienki pod prysznic wyszłam o własnych siłach dużo chodziłam obciążyła kręgosłup 1 dnia że nóg na łóżko niemoglam podnieść na najniższym poziomie także lepiej powoli żeby nieprzedobrzyc. Zdrówka życzę
 
Moje dziecko kręci się dzisiaj calutki dzień... Nie wiem o co chodzi, może to dlatego, że ja jestem dzisiaj bez energii i przeleżałam pół dnia na kanapie? 🤔 było już dziś pytanie o ruchy, ale czy Wasze maluchy też potrafią się wiercić całymi dniami a ruchy są bolesne? Mi już trochę niedobrze od tego wiercenia... Ehh, no i oczywiście każde odejście od normy wzbudza już we mnie niepokój 🙄
Tak, potrafią być bardzo bolesne. Mój Mały popołudniu znów wrócił do normalnego trybu i daje mi popalić. Pociesza fakt, ze to mi naprawdę końcówka
 
reklama
A mi właśnie przeszły wszystkie dolegliwości, już w ogóle nie czuje że mam rodzić, ale za to zostało wkurwienie 😁 To chyba najwyższy czas żebym zaczęła rodzic, bo jak nie to mogę zacząć zabijać w szale. Jestem w 39+2 i w zasadzie nie wiem co dalej. Mój ginekolog napisał tylko w karcie ciąży ,,do porodu", ale nic więcej w zasadzie nie mówił... Nie miałam ktg, nie mam ustalonej żadnej wizyty, po terminie też nie wiem czy mam się zgłaszać, co robić? Jakoś w poprzedniej ciąży chyba miałam bardziej ogarnięta babke, chociaż była na NFZ, a może to po prostu normalna ciąża i nic więcej nie trzeba...? 🤔 Czy przy prawidłowej ciąży, bez żadnych dodatkowych przypadłości trzeba tylko czekać i siedziec w domu do 42 tygodnia?
 
Do góry