reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U nas też badań nie robią na covid. Leżę do jutra na spokojnie. Kazali masować brodawki 🤦‍♀️ jutro próba indukcji, zobaczymy jak pójdzie. Mam nadzieję że coś ruszy .
Na sali leżymy w 5 ... Masakra jakaś ,jakiś nie specjalnie stosują się do zaleceń. To tylko na pokaz ,bo tak trzeba .

Pieseł zrobił armagedon w domu jak mąż wyszedł, haha widziała menda że pańcia z walizkami wychodzi to armagedon urządziła 😂😂😂

Powiem wam że jakoś dziwnie leży się z tą myślą że nie może odwiedzić ano być przy tobie nikt z rodziny. Mąż to przeżywa bardzo . A mi się zaczyna udzielać, a to dopiero kilka godzin 🤦‍♀️
 
reklama
U nas też badań nie robią na covid. Leżę do jutra na spokojnie. Kazali masować brodawki 🤦‍♀️ jutro próba indukcji, zobaczymy jak pójdzie. Mam nadzieję że coś ruszy .
Na sali leżymy w 5 ... Masakra jakaś ,jakiś nie specjalnie stosują się do zaleceń. To tylko na pokaz ,bo tak trzeba .

Pieseł zrobił armagedon w domu jak mąż wyszedł, haha widziała menda że pańcia z walizkami wychodzi to armagedon urządziła 😂😂😂

Powiem wam że jakoś dziwnie leży się z tą myślą że nie może odwiedzić ano być przy tobie nikt z rodziny. Mąż to przeżywa bardzo . A mi się zaczyna udzielać, a to dopiero kilka godzin 🤦‍♀️
Dasz rade. Chwilai będziesz po wszystkim
 
U nas badanie na covid robione jest dzień przed planowanym przyjęciem do szpitala. Jedzie się na pobranie wymazu i z powrotem do domu. Na drugi dzień trzeba się stawić ze skierowaniem w szpitalu, a oni mają już wynik i dalsze postępowanie jest uzależnione właśnie od niego. Tak to wygląda w teorii. Jak będzie w praktyce🤔 zobaczymy🤷🏻‍♀️
 
Michasia0 mi w 36 tyg wagę pow 3745 a tego samego dnia w szpitalu 3700. Lekarz dał mi skierowanie po że jak na 36 tydzień to duża waga mam 19.4 wód owodniowy h w szpitalu wyszło że 18 a norma jest do 25. Mój gin dał mi skierowanie do szpitala na konsultacje ze względu na to i do tego w moczu wyszło mi teraz białko i glukoza zrobili mi ktg w środę znowu mam jechać na ktg badania powtórzyć ciekawe co teraz będzie. Wcześniej miało być SN a teraz???
I pewnie nadal masz szansę na sn, bo aparaty USG mają odchylenie 500 g w każdą stronę, chyba od 4500 polecają cesarkę. Mój ginekolog mówił że dziecko rośnie 250g tygodniowo na koniec ciąży, ale ja myślę że to też zalezy od wielu czynników.
 
Lekarz nie wspominal, ze robią testy w kierunku covid. Ale trochę to stresujące, bo ciagle boje sie, ze trafię do innego szpitala i każą mi rodzić posladkowo...
 
Ale jestem zła dziewczyny ... Wczoraj na obchodzie mówili że dziś próbujemy indukcji . Dziś z rana był obchód i co ? I jajco... doktor stwierdził że poczekamy dzień, dwa moooże coś samo się rozkręci. A jak nie to po tym czasie dopiero będą coś próbować 🙈 Kurcze za chwilę wyjdzie że będę tu tydzień leżeć... masakra. Jestem mega mega wściekła. Nie chciałam cc tylko VBAC to teraz mam czekać, no ja pie@#$le😭
 
Ale jestem zła dziewczyny ... Wczoraj na obchodzie mówili że dziś próbujemy indukcji . Dziś z rana był obchód i co ? I jajco... doktor stwierdził że poczekamy dzień, dwa moooże coś samo się rozkręci. A jak nie to po tym czasie dopiero będą coś próbować 🙈 Kurcze za chwilę wyjdzie że będę tu tydzień leżeć... masakra. Jestem mega mega wściekła. Nie chciałam cc tylko VBAC to teraz mam czekać, no ja pie@#$le😭
Może musisz podejść zagadać.. moze czeka byś coś podgadała. Wiesz jacy lekarze są. Przy okazji możesz wspomnieć że dzieci w domu czekają i że nie cierpisz szpitali. 😆
 
Ja nie mam czasu tyle tu leżeć... za dwa dni czwartek i tak może w piątek coś zdecydują i wyjdę we wtorek albo środę za tydzień ... akurat w dniu terminu.
 
reklama
Może musisz podejść zagadać.. moze czeka byś coś podgadała. Wiesz jacy lekarze są. Przy okazji możesz wspomnieć że dzieci w domu czekają i że nie cierpisz szpitali. 😆
Kochana ale co mam zagadać. Z tym doktorem nie ma dyskusji. Zobaczymy dziś wieczorem kto będzie na obchodzie. Może wtedy zagadam
 
Do góry