reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

To podobnie jak u mnie. Obudziłam się o 5 rano i koniec spania. Na szczęście zdalna szkoła u nas też jest OK. Nie mamy z tym większych problemów, a dzieci mają uporządkowany dzień. Najpierw obowiązki, potem zabawa. Podobnie jak Ty imię nie wybrane, a raczej zmienne😉 Był już Piotr, Paweł, Jan i Szymon. U was jakieś pomysły były? No i wizyta u lekarza też jutro. Jestem ciekawa jak jest ułożony, bo najwięcej ruchów odczuwam na wysokości pępka. I to zarówno z prawego jak i lewego boku. Może ułożył się poprzecznie🤔
U mnie też tak kopie choć czasem koło żołądka i z każdej strony, z główką w dół i czasem rączkami mi szpera na dole ... uczucie przedziwne. Ja też o 5 wstałam i spać nie mogłam, ale na szczęście zasnęłam koło 6:30.
Ja bym pewnie Piotr wybrała z Twoich typów, ale u nad za dużo wujków Piotrków;).
Ja chcę z młodszą córą Remka lub Kostka, starsza córka Teodora, a mężu typu nie ma choć kiedyś coś wspomniał Alek. Jednak jak przy dziewczynkach wybrałam w 5 minut i nie zmieniłam tak tu jest totalna pustka..
To widzę, że że szkoła macie tak samo jak my :). A pisałaś ile Twoje dzieciaczki mają? Czy ja już tak nie pamiętam ... masakra
 
reklama
Dziś chyba taki dziwny dzień ,ja wstałam o 6 ,zaczęłam sprzątać mieszkanie . Mąż w pracy od 4 ,córka spała to ja wzięłam się za poranne porządki 😂. do godziny 10 miałam wszystko zrobione ,włącznie z obiadem (poza ziemniakami ) 😂😂
Córa wstała o 10;00 więc matka szalała ,nawet pieseł na mnie dziwnie spoglądał że tak wcześnie na spacerze był 🙈
Na ostatniej wizycie młody był główką w dól ,mimo wszystko czyje jego kopniaki w żebra ,ale i czasem też po bokach , Najgorzej jak ma czkawkę wtedy czuje na dole jak rytmicznie uderza w mój biedny brzuch ,przez co robią się skurcze ,..
My wybraliśmy dwa imiona ,dla dziewczynki miało być Oliwia ,ale z racji że będzie chłopiec ❤ będzie Oliwier . Początkowo chcieliśmy Mikołaj ,ale jakoś nam zdążyło zbrzydnąć 😅
 
U mnie też tak kopie choć czasem koło żołądka i z każdej strony, z główką w dół i czasem rączkami mi szpera na dole ... uczucie przedziwne. Ja też o 5 wstałam i spać nie mogłam, ale na szczęście zasnęłam koło 6:30.
Ja bym pewnie Piotr wybrała z Twoich typów, ale u nad za dużo wujków Piotrków;).
Ja chcę z młodszą córą Remka lub Kostka, starsza córka Teodora, a mężu typu nie ma choć kiedyś coś wspomniał Alek. Jednak jak przy dziewczynkach wybrałam w 5 minut i nie zmieniłam tak tu jest totalna pustka..
To widzę, że że szkoła macie tak samo jak my :). A pisałaś ile Twoje dzieciaczki mają? Czy ja już tak nie pamiętam ... masakra
Mamy już dwoje dzieci Natalię 10lat i Tomasza 7 lat. Wiele imion które się nam podobało jest już zajętych😐 wprawdzie dzieci które je noszą nie należą do naszej najbliższej rodziny, ale gdzieś w rozmowach się przewijają. Jak na imię mają Wasze córki?
 
Hejo
@Doriis Twoja córa śpi do 10:00 😊, jak Ty to robisz. Moje już duże a wstają o 7 :00 🤪🤪🤪. Ale miałaś dziś powera, u mnie dziś gorsza forma. Ja wybrałam Gabrysia dla dziewczynki, ale nie chcą się zgodzić na Gabriela.
@agnik31 moje Zuza, Pola i bardzo chciałam dziewczynkę więc wybrałam Gabi, a tu siusiak wyskoczył. Ważne jest też, żeby dało się skrócić do 4- 5 liter to imię, bo będę musiała tatoo uzupełnić;).
 
Sariska moja ma 6 lat ,od zawsze była śpiochem. Może i dobrze, jak była niemowlakiem to ja mogłam się wyspać :) za to ciężko zrzucić ją z łóżka jak musimy gdzieś z samego rana iść.

Teraz w brzuchu synek ,zobaczymy jak tym razem będzie :)
 
Sariska moja ma 6 lat ,od zawsze była śpiochem. Może i dobrze, jak była niemowlakiem to ja mogłam się wyspać :) za to ciężko zrzucić ją z łóżka jak musimy gdzieś z samego rana iść.

Teraz w brzuchu synek ,zobaczymy jak tym razem będzie :)
zazdroszczę tego małego śpiocha :). Moja starsza od zawsze ranny ptaszek ;), młodsza pośpi 8 czasami, ale teraz obie 7:00 na nogach ;). Ja mogę rano wstawać oby tylko szybko maluszki zaczęły noc przesypiać :). Hihi
 
Hej dziewczyny, bardzo ładne imiona mają Wasze córki. Dla dziewczynek zawsze łatwiej to imię wymyślić, a w zasadzie nie trzeba myśleć, to się poprostu wie i już🙂 może dlatego że w dzieciństwie miałyśmy lalki😉 Moje dzieci też wstają wcześnie, coś po 7. Ale jak piszesz grunt to przespana noc. 🙂
 
Mój chłopak wczoraj położył głowę na moim brzuchu i mówi no to kop 🤣🤣 I został tak pokopany, że aż w szoku był. Mówi atak no 🤣🤣 u mnie będzie Alicja chyba , że dziecko zrobi psikusa i okaże się, że z Alicji zrobi się Kuba 🤣🤣
 
reklama
Martyna Kołodziejczyk super sprawa z tymi kopniakami :D Mój mąż jak zaczyna mówić do brzucha ,albo głaskać to są niesamowite kopniaki i ruchy 😅 W sumie to dobrze ,bo młody-a będzie rozpoznawać głos taty :)

Ato mój szatan wcielony :)
 

Załączniki

  • IMG_20180506_131406.png
    IMG_20180506_131406.png
    485,1 KB · Wyświetleń: 55
Do góry