reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Witam przyszłe mamy ja jutro zaczynam 21 tydzień ciąży. maluszek już ładnie kopie zwłaszcza o tak późnych godzinach więc ciężko zasnąć 😊 A płci jeszcze nie znam i chyba długo nie poznam bo mój mąż nie chce wiedzieć a jak ja się dowiem to pewnie wygadam 😋 pozdrawiam
 
Witam przyszłe mamy ja jutro zaczynam 21 tydzień ciąży. maluszek już ładnie kopie zwłaszcza o tak późnych godzinach więc ciężko zasnąć 😊 A płci jeszcze nie znam i chyba długo nie poznam bo mój mąż nie chce wiedzieć a jak ja się dowiem to pewnie wygadam 😋 pozdrawiam


Moja ginekolog nawet nie zapytała, czy chcę wiedzieć czy nie 😅😅😅 Na usg prawie krzyknęła "To będzie piękna dziewczynka!" 😂😂😂
 
Na każdą wizytę chodzę z mężem żeby łatwiej się przyzwyczaił do nowego członka rodziny jak narazie zwanego przez nas małe ufo 😄a przed usg odrazu oznajmiliśmy że nie chcemy znać płci i pani ginekolog nas wspiera i byśmy sami się nie dopatrzyli to każe oczy zamykać jak zagląda na nuszki
 
Na każdą wizytę chodzę z mężem żeby łatwiej się przyzwyczaił do nowego członka rodziny jak narazie zwanego przez nas małe ufo [emoji1]a przed usg odrazu oznajmiliśmy że nie chcemy znać płci i pani ginekolog nas wspiera i byśmy sami się nie dopatrzyli to każe oczy zamykać jak zagląda na nuszki
Nuszki?[emoji7]
 
Jestem w 22 t.c. Lekarz na wizycie stwierdził że mam łożysko przodujące, ale nic więcej nie powiedział, ja też nie drążyłam dopiero po kilku dniach zaczęłam się zastanawiać z czym się to wiąże, zaczęłam czytać i jestem przerażona. Nie miałam pojęcia, że jest to takie niebezpieczne, czy któraś z Was ma podobny problem? Coś mówił Wam lekarz o tym?
 
A jak z tymi ubrankami? Ile tego potrzeba :confused:
Mi koleżanka położna mówiła że po 5szt body z krótkim i z długim. Tyle samo półśpiochów i krótkich spodenek. Jak są upały to swoje ubierała w pampersa i majteczki lub pielucheę. Wydaje mi się, że to takie minimum z minimum 😀 Ponoc dzidziusia się przebiera nawet 3 razy dziennie- kwestia indywidualna jak często chcesz robić pranie 😉 PannaJoanna na yt robiła filmik o wyprawce
 
reklama
Ja czuję od 15 tyg, ale tylko dlatego bo wiem czego się spodziewać. Na dzień dobry były muśniecia, teraz już czuję mocniejsze i przez dotyk też. Mąż też już czuł i to niesamowite :). I zawsze po jedzeniu się uaktywnia :).
Zaczęłam czuć ruchy 4 dni temu ( jestem w 21+1tc)i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu. Moje uczucia mieszają się z fascynacją i takim zdziwieniem,bo teraz wyraźnie czuje,że rozwija się we mnie maluszek. :D I reaguje na różne bodźce. Najmocniej, rytmicznie kopie po przebudzeniu i po obiedzie. W ciągu dnia czuję,że coś robi, ale nie uderza stopkami. Niekiedy ruchy są tak intensywne,że wyraźnie czuć uderzenia w rękę leżąca na brzuszku. Wydaje mi się,że moja mała lubi muzykę, bo też uaktywnia się, gdy gram na ukulele lub puszczam jej jakiś spokojny repertuar :D Może w przyszłości będzie męczyć sąsiadów decybelami, jak ja za mlodu :D
 
Do góry