reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja jestem w 21+3 tc. Delikatne ruchy zaczęłam czuć mniej więcej w 18tc, przypominało to takie motylkoi w brzuchu. Teraz czuję jakby w brzuchu pływała mi rybka, śmieszne to jest, ale dokładnie chyba nie umiem opisać :p Moja córcia przeważnie wieczorem się uaktywnia i jak za długo siedzę w jednym miejscu. U mnie o regularności nie ma mowy, mała czasem bryka intensywnie, a drugiego dnia siedzi cichutko.A jak u Was z regularnością ruchów?
Ja obecnie 20+2, kopniaki były w 19T, żadnych motyli do tej pory nie czułam, chociaż nie wiem jakie to uczucie, podobno "się wie" 😉 też po jedzeniu czuje i jak długo siedzę w jednej pozycji-patrz praca 😉 standard ok 9 rano, 18 i po 21 tu się wierci Młody niemiłosiernie 😉
 
reklama
Nerwicówka i WeronikaLat u mnie głównie po jedzeniu, a często jem przez cukrzycę to jestem już przyzwyczajona że ok 4 razy dziennie go czuję. 2 dni temu nic nie czułam i trochę się zmartwiłam, ale to był jeden dzień. Teraz już jest ok.
 
Dziewczyny jest mi strasznie przykro, odkad dali mi luteine dopochwowa zaczely mnie palic wargi sromowe. Zglosilam to dzis, przyszla P. doktor i powiedziala, ze to bardzo rzadko, kazala dokladnie myc rece i pomysli czy mi nie dac jakiegos probiotyku. I tyle. Co z tymi szpitalami nie tak, ja rozumiem ze jest Sobota, ale moze toczy mi sie tam jakas infekcja? ://// dziewczyny z sali tez nie rozumieja na co oni czekaja, powinni mi robic jakies badania jak chca ten pessar zakladac, a na razie leze i czekam i tylko sie martwie czy ta szyjka dalej sie nie skraca.. Przeciez zaraz moze byc za pozno.. :// probuje byc dobrej mysli, ale ciezko mi strasznie
 
Raczej ważniejsze od samej długości jest to czy się nie skraca.
Niekoniecznie.. P. Ordynator mowi ze jak na ten tydzien to za krotka.., a skracac sie i tak bedzie bo dzidzia bedzie rosla i napierala, wiec krotkiej szyjce bedzie ciezko..martwie sie ale wiem ze nic nie moge wiecej zrobic jak zastosowac sie do polecen lekarzy
 
Dziewczyny jest mi strasznie przykro, odkad dali mi luteine dopochwowa zaczely mnie palic wargi sromowe. Zglosilam to dzis, przyszla P. doktor i powiedziala, ze to bardzo rzadko, kazala dokladnie myc rece i pomysli czy mi nie dac jakiegos probiotyku. I tyle. Co z tymi szpitalami nie tak, ja rozumiem ze jest Sobota, ale moze toczy mi sie tam jakas infekcja? ://// dziewczyny z sali tez nie rozumieja na co oni czekaja, powinni mi robic jakies badania jak chca ten pessar zakladac, a na razie leze i czekam i tylko sie martwie czy ta szyjka dalej sie nie skraca.. Przeciez zaraz moze byc za pozno.. :// probuje byc dobrej mysli, ale ciezko mi strasznie
Trzymam kciuki, żeby zadziałali szybko i żebyś nie musiała się martwić. I oby przeszło pieczenie.
 
Dziewczyny jest mi strasznie przykro, odkad dali mi luteine dopochwowa zaczely mnie palic wargi sromowe. Zglosilam to dzis, przyszla P. doktor i powiedziala, ze to bardzo rzadko, kazala dokladnie myc rece i pomysli czy mi nie dac jakiegos probiotyku. I tyle. Co z tymi szpitalami nie tak, ja rozumiem ze jest Sobota, ale moze toczy mi sie tam jakas infekcja? ://// dziewczyny z sali tez nie rozumieja na co oni czekaja, powinni mi robic jakies badania jak chca ten pessar zakladac, a na razie leze i czekam i tylko sie martwie czy ta szyjka dalej sie nie skraca.. Przeciez zaraz moze byc za pozno.. :// probuje byc dobrej mysli, ale ciezko mi strasznie

Może to Cię trochę uspokoi - w artykule przedstawione są statystyki dotyczące długości szyjki i podsumowanie wszystkich metod profilaktyki:
Trzymaj się!
 
reklama
Do góry