reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej dziewczyny!
Ja mam dziś gorszy dzień. Boli mnie brzuch, ale nazywam to tym dobrym bólem :D i mam jakiegoś doła.. Ciągle bym płakała..
Mój mąż to już nie wie czy ma wyjść czy ma mnie przytulać..
 
reklama
Ja dziś walczę z migrena i jest to bardzo nie równa walka. Ja mam o tyle fajnie ze zanim się zacznie to mam aurę. Tylko w ciąży to nie pomaga bo i tak nie mogę brać leku. Rano zrobiłam mega mocna kawę i było oki chyba zrobię kolejna bo inaczej nie wyrobie. [emoji3525]
A co zawsze bralas? Ja dostałam pozwolenie na 50mg Sumamigrenu przy bardzo silnej migrenie.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was tez nigdy nie przechodziła cytomegalii? Ja już chyba bzika dostaje.. Dzisiaj mam zaproszenie do przyjaciół i boje sie iść żeby czasem sie nie zarazić.. Nie wiem kompletnie jak mam postępować żeby nie doszło do zarażenia a nikt oprócz mojego partnera jeszcze o ciąży nie wie, bo sie boję kolejnego poronienia i tłumaczenia sie każdemu :(
 
A co zawsze bralas? Ja dostałam pozwolenie na 50mg Sumamigrenu przy bardzo silnej migrenie.
Oj ja zawsze nurofen express forte sztuk 2. Sumamigren brałam jak miałam koło 18 lat i migreny wiązały się z wymiotami i szczerze nigdy nie odważyła bym się wziąć go w ciąży. Ja miałam po nim wszystkie nie pożądane efekty. Nie mogłam oddychać miałam brak czucia rąk ale migreny po chwili przechodzily.
 
Ja dzisiaj rano słabiej się czułam, ale jak coś robię to mam wrażenie że nie mam czasu myśleć o złym samopoczuciu [emoji85]
Zjadłam paczka i wypiliśmy gorąca czekoladę [emoji3] Mąż poszedł usypiać syna i sam zasnął [emoji85] no cóż... Ciekawe który był pierwszy hahha
Wstawiłam rosół i karkówkę w cebuli i ketchupie na obiad... Niech się gotuje i piecze a ja też się może zdrzemnę [emoji3] a na pewno poleżę i coś poogladam w spokoju [emoji28] potem tylko ziemniaczki i surówką i obiad gotowy [emoji4]
Ciekawy pomysł na kartkówkę możesz podrzucić przepis? :)
 
Rany... Patrzę na terminy, niektóre z Was już 26, 30 czerwca... A dopiero co to forum startowało z terminami na 1-3 czerwca :D czad szybko leci :) ja dziś pojechalam na badania krwi, a że zaraz byłam głodna to zjadłam z dzieciakami śniadanko w barze mlecznym :) któraś niedawno wspomniała o gołąbkach - i tak mnie naszło, że dziś już gotuje :)
 
A ja mam 34 lata, dwójkę synów: 7 i 5 lat. Jesteśmy 8 lat po ślubie, a zaczęliśmy się spotykać 18 lat temu :) mieszkam w okolicach Warszawy, a pracuje w branży HVAC :) to moja 4 ciąża, w maju miałam wywoływane poronienie. Teraz cichutko liczę na córeczkę :)
 
reklama
Ja czytałam poradniki przez całą poprzednia ciążę.
Mdłości i wymioty były na rok temu na porządku dziennym..
A teraz może z 5 razy mnie zemdliko, A wymiotow zero.. chyba że jadę w dłuższą niż godzina trasę to wówczas żołądek się buntuje.
A maleństwo ładnie rośnie.. Serduszko pięknie bije ❤
 
Do góry