reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Moja dieta to tez jakaś masakra... Nic mi nie smakuje a jesli już na coś mam ochote to są to niezdrowe rzeczy... Jeste w 8 tyg i schudlam 3 kg ale w spodnie sie tez prawie nie dopinam
 
Dziewczyny,
Czy możecie polecić jakieś ciekawe książki dla młodych mam?
Bardzo lubię czytać, tym bardziej w długie, jesienne wieczory, ale wolę coś poleconego, bo nieraz trafić w fajny poradnik jest ciężko. ;)
Polecam [emoji4]
IMG_20191016_145314.jpeg
 
Hej dziewczynki, to może ja się też przedstawię skoro sama zadałam takie pytanie, jakoś nie było czasu napisać. Mam 41lat (widzę, że jestem tu najstarsza ) jestem z Podkarpacia, 18 lat po slubie a znamy się 21lat. Mam 4 dzieci i jednego aniołka (poroniłam drugą ciążę w 12tyg) dzieci w wieku 15, 13 ,9 lat córki i synio 2,5 roku. Jeśli chodzi o zawód to jestem mgr. Dietetyki oraz zielarz - fitoterapeuta, dodatkowo instruktorka fitness ;) Pracuję oczywiście w zawodzie (prywatnie) cały czas się doszkalam (bo trzeba w tym zawodzie) i dodam , że kocham to co robię można powiedzieć , że to moja pasja :)

No to witam krajankę, też jestem z Podkarpacia i też jestem fizjoterapeutką[emoji846]
 
Mnie dziś tak kłuje w okolicach jajnika ze szału dostaje. Tak się chwaliłam tym brakiem mdłości a jak poszłam dziś na zakupy to myślałam ze zwymiotuje na środku sklepu.
Ale już mi przeszło :D na obiad ryż z kurczakiem i sos paprykowy :))
 
Ja dziś walczę z migrena i jest to bardzo nie równa walka. Ja mam o tyle fajnie ze zanim się zacznie to mam aurę. Tylko w ciąży to nie pomaga bo i tak nie mogę brać leku. Rano zrobiłam mega mocna kawę i było oki chyba zrobię kolejna bo inaczej nie wyrobie. [emoji3525]
 
Ja dzisiaj rano słabiej się czułam, ale jak coś robię to mam wrażenie że nie mam czasu myśleć o złym samopoczuciu [emoji85]
Zjadłam paczka i wypiliśmy gorąca czekoladę [emoji3] Mąż poszedł usypiać syna i sam zasnął [emoji85] no cóż... Ciekawe który był pierwszy hahha
Wstawiłam rosół i karkówkę w cebuli i ketchupie na obiad... Niech się gotuje i piecze a ja też się może zdrzemnę [emoji3] a na pewno poleżę i coś poogladam w spokoju [emoji28] potem tylko ziemniaczki i surówką i obiad gotowy [emoji4]
 
reklama
Do góry