reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ale ja ograniczam gluten i najwiekszym problemem jest chleb bo od kiedy jestem w ciazy to nie moge patrzec na moj zdrowy i przez dwa tyg nie jadlam wcale, tylko dwa razy zwykly pszenny bo nie bylam w stanie mojego przelknac. Czytam was z ta waga, nie liczylam u siebie na cuda a tu patrze prawie 2 kg mniej!!:D
Super, że 2 kg mniej :D
Właśnie z tą chęcią na niezdrowe albo niedozwolone to ja nie wiem o co chodzi. My zdrowo się odżywiamy, dużo warzyw, owoców, pieczywo tylko raz w tygodniu : w niedzielę rano (taka nasza tradycja), a w ciąży czuję się jak na wiecznym kacu kiedy to mi się chce frytek, pizzy, McDonaldsa, białego chleba z masłem i szynką, tłustego, smażonego, słonego...... no dosłownie codziennie walczę sama ze sobą żeby się nie pokusić bo jakbym siebie słuchała to codziennie bym coś takiego żarła :/
 
reklama
Super, że 2 kg mniej :D
Właśnie z tą chęcią na niezdrowe albo niedozwolone to ja nie wiem o co chodzi. My zdrowo się odżywiamy, dużo warzyw, owoców, pieczywo tylko raz w tygodniu : w niedzielę rano (taka nasza tradycja), a w ciąży czuję się jak na wiecznym kacu kiedy to mi się chce frytek, pizzy, McDonaldsa, białego chleba z masłem i szynką, tłustego, smażonego, słonego...... no dosłownie codziennie walczę sama ze sobą żeby się nie pokusić bo jakbym siebie słuchała to codziennie bym coś takiego żarła :/
Tez mamy taka tradycje z tym pieczywem - w ndz ☺️☺️I zawsze do tego jest pasta jajeczna :D a teraz jem chleb na co dzień ... i jestem pewna, ze przez to weszły mi kg ...jedyny plus ze nie jem cukru, w ogóle ...
 
reklama
Ja niestety również się żegnam, dzisiaj się dowiedziałam że serduszka przestały bić. Nawet nie wiedziałam, że to bliźniaki, ostatnio lekarz widział 1 a dzisiaj już 2.
Moja 3 strata i już więcej nie będę próbować, byłam obstawiona lekami i nawet to nie pomogło :(
Wam życzę spokojnych ciąż i udanych rozwiązan :)
 
Do góry